הדברה לעסקים בדימונה

✔️ הדברה לעסקים בדימונה

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בכל סוגי ההדברות

✔️ טכניקות הדברה חדישות ומתקדמות

✔️ מדביר מוסמך בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום הדברה לעסקים בדימונה

✔️ הדברה אקולוגית ששומרת על הסביבה

לשירותי הדברה לעסקים בדימונה חייגו:

077-804-2206 📞

 

בדימונה קיים מספר גדול של חרקים ומזיקים, המגיעים לבתים ופוגעים באיכות החיים של הדיירים, אך על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בעסק. הגעה של חרקים ומזיקים לעסק שלכם פוגעת לכם לא רק באיכות החיים אלא גם בפרנסה. אם הלקוחות שלכם יפגשו ג'וק, עכבר, פרעושים, או יעקצו על ידי יתושים בעת הביקור, הרי שכל חוויית השירות שלהם נפגעת והם יעדיפו ללכת בפעמים הבאות למקום אחר.

אם אתם חוששים מהגעה של מזיקים אליכם לעסק – אל תהססו – התקשרו אלינו ונשמח להגיע במהירות. אז איך שומרים על העסק מפני מזיקים שונים ואילו סוגי הדברות מתאימים לעסקים?

 

הדברה לעסקים בדימונה – מה זה אומר?

בעלי עסקים מקבלים שירות שונה מעט מזה שמקבלים בתים פרטיים. הסיבה לכך היא כי הדברה לעסקים צריכה להיות מותאמת במיוחד למידות העסק, אופיו, גודלו והרגישויות השונות בו. עסקים בתחום המזון והמשקאות למשל, בין אם מדובר על אולמות, או גני אירועים, מסעדות, בתי קפה ופאבים, ואפילו בתי מלון, נמצאים ברמת סיכון גבוהה למשיכת מזיקים שונים, המגיעים כדי להנות משאריות המזון, אך עלולים לגרום פגיעה של ממש, אם הם מצליחים להפוך לדיירי קבע במטבח ולזהם את המזון.

ברגע שמגיעים המזיקים לבית העסק, יש חשש גדול מאוד מפני התפשטות מהירה שלהם ולכן מומלץ לבתי עסק לא להמתין עד הגעה או גילוי של המזיקים במקום, אלא להדביר כפעולה מונעת, על ידי מדביר מוסמך ומנוסה,  נגד סוגי המזיקים הרלוונטיים, כדי למנוע את ההתפשטות ואת הנזק שיבוא בעקבותיה.

 

סוגים שונים של הדברה לעסקים בדימונה

סוגים שונים של הדברה לעסקים בדימונה נחלקים לפי סוג המזיקים שיש להדביר וגם לפי סוג העסק. בין המזיקים שאפשר למצוא ברחבי ישראל ניתן למנות את התיקנים והנמלים, עכברים וחולדות, פרעושים, פשפשים, יתושים, קרציות, חולד, יונים וכיני יונים, טרמיטים, חשופיות ועוד.

שיטות ההדברה השונות נבדלות זו מזו ברמת היעילות שלהן, אך גם ברמת הרעילות של החומר, אופן הפצתו, אמצעי הזהירות שיש לנקוט בעת יישומו ועוד. לצד החומרים הרעילים הנפוצים בשיטות הדברה שונות, ניתן למצוא גם חומרי הדברה ירוקים, המתאימים במיוחד לבתי עסק החוששים מהרעלה, כמו מסעדות למשל, אך יש גם שיטות הדברה כימיות, אלקטרוניות, ביולוגיות ואפילו אורגניות.

 

תכנון פעולת ההדברה לעסק

לקראת פעולת הדברה לעסק, יש כמה הכנות שכדאי לעשות כדי להימנע מהשפעה שלילית של ההדברה על העסק. בין היתר, יש לברר מראש מתי אפשר לשוב להפעיל את העסק ולקבל לקוחות לאחר ההדברה. מלבד פינוי המקום מאנשים ובעלי חיים – האם יש צורך גם בפינוי ארונות, הרחקת רהיטים מהקירות, איוורור, ניקיון וכן הלאה. הכל תלוי בסוג ההדברה, אך המטרה הראשית היא להימנע ככל האפשר מפגיעה בפעילות העסקית לצורך ההדברה.

 

שמירה על בטיחות בעת הדברה לעסקים בדימונה

אל תתביישו לבדוק עם המדביר שלכם אילו אמצעי בטיחות הוא נוקט כדי להגן עליכם, על העובדים ועל הלקוחות שלכם מפני הרעלה, באילו חומרים הוא משתמש, האם יש חלופות נקיות ובטוחות יותר ומה עליכם לעשות לאחר ההדברה כדי להשמיש מחדש את העסק למבקרים.

 

מתי צריך להזמין הדברה לעסקים בדימונה?

בעלי עסקים נוטים לעיתים קרובות להתעלם מנושא ההדברה ולדחות את הטיפול לרגע האחרון. ייתכן שהדבר נובע מחוסר ידע או הבנה, אולי מרצון לחיסכון כלכלי ואולי הסיבה לכך היא הרצון של בעל העסק לדחות ככל האפשר את סגירת העסק לצורך הדברה.

למעשה, כל דחייה של פעולת ההדברה עלולה לגרום לנזקים חמורים הרבה יותר – התפשטות של מזיקים במסעדה למשל, עלולה להביא לסגירתה. כך גם לגבי כל עסק אחר העוסק בהגשה או מכירה של מוצרי מזון, עסקים שפעילותם סביב ילדים קטנים ועוד.

 

למה מזיקים מגיעים לעסק שלכם?

עסקים גדולים בדימונה, הפועלים באופן דינמי, מעניקים סוגים שונים של שירותים ומוצרים ומקימים תנועה גדולה של לקוחות בשעות שונות של היממה הם כר פורה לרבייה ותפוצה של מזיקים שונים. גם הסחורות הרבות המוזמנות על ידי העסק, אותן פורקים בעסק לאחר נסיעה מיעדים רחוקים, נושאות בחובן פעמים רבות מזיקים שונים, הממתינים לשעת כושר.

רוב היצורים הללו מגיעים כדי להנות משאריות מזון, אבל חלק ניכר מהם מגיעים כדי למצוא מחסה, להקים קן לגידול הצאצאים שלהם ואפילו כאלה שהתזונה שלהם מבוססת על עקיצת בני אדם. אלמנט נוסף המאפשר למזיקים השונים להתרבות ולהתנחל אצלכם בעסק הוא הימצאותם של שטחים ריקים, מחסני ציוד נשכחים ומוזנחים, חללים ריקים ונטושים – כל אלה מהווים אטרקציה של ממש עבור בעלי חיים מכל הסוגים המחפשים להם בית.

 

מחיר הדברה לעסקים בדימונה

אין צורך לפרט ולהסביר כי לקוח שנתקל בתיקן, עכבר, או חולדה בעת ביקור בעסק שלכם ישקול פעמיים אם לחזור אליכם בהמשך ויש להניח שהוא יספר על החוויה הקשה לכל מי שמוכן לשמוע. לכן חשוב להזמין הדברת מזיקים לעסק בהקדם האפשרי, אבל כמה עולה הדברה לעסק בדימונה?

 

יש שלושה פרמטרים עיקריים לקביעת מחיר ההדברה לעסקים

גודל המקום

ככל שהשטח גדול יותר, כך יש להניח שיצטרכו יותר חומר ויותר זמן עבודה ולכן ההדברה תהיה יקרה יותר.

 

אופי העסק

האם מדובר על מסעדה? משרד? מפעל? חנות? כל סוג של עסק דורש התייחסות שונה ולכן גם המחירים יהיו שונים.

 

מיקום גיאוגרפי של העסק

קיים שוני מהותי בין סוגי המזיקים הנמצאים באזורי תעשייה למשל, לבין מזיקים הנפוצים בשווקים, או בבניינים במרכז העיר. כל אחד מהם דורש התייחסות שונה וטיפול שונה. בכל המקרים, הצעת מחיר שתקבלו מהמדביר שלכם תתייחס לטיפול חד פעמי בלבד.

 

לסיכום

הדברה לבתי עסק בדימונה היא עניין הדורש יחס מקצועי ורציני. הדברה של בית עסק צריכה להתבצע על ידי גורמים מוסמכים ומורשים בלבד, אמינים ומקצועיים, שיוכלו לבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר, לספק לכם אחריות ולהבטיח לכם שקט נפשי לטווח אורך.

שאלות ותשובות

מה היה לנו עד עכשיו?