הדברת ברחשים בחיפה

✔️ הדברת ברחשים בחיפה

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בכל סוגי ההדברות

✔️ טכניקות הדברה חדישות ומתקדמות

✔️ מדביר מוסמך בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום הדברת ברחשים בחיפה

✔️ הדברה אקולוגית ששומרת על הסביבה

לשירותי הדברת ברחשים בחיפה חייגו:

077-804-2206 📞

 

ברחשים הם משפחה של חרקים קטנטנים בעלי כנפיים, הזקוקים לסביבת מחיה לחה, או רטובה לצורך רבייה. קיימים מספר מינים של ברחשים, אשר ברובם הנקבה עוקצת ומוצצת דם.

מינים אחרים הם טפילים לבעלי חיים מסוימים וחלקם טורפים חרקים קטנים מהם, אך המשותף לכולם הוא שאינם רצויים בקרב בני אדם ולכן אם אתם סובלים מהשתלטות של ברחשים על האזור, אתם מוזמנים ליצור קשר ולהזמין הדברה אפקטיבית ומהירה, שתחזיר לכם את השלווה.

 

איך ולמה – ברחשים בחיפה?

כל החרקים הקטנים בעלי הכנפיים בחיפה נקראים ברחשים. הם מגיעים בנחילים, יכולים להציף את הגינה, או את הבית והם מטרד אמיתי. ברחשים בחיפה והסביבה מעידים על הימצאות מים עומדים, או אזורים לחים ורטובים, כמו למשל לאחר גשם כבד.

שם הם מתרבים בקלות ובמהירות, כך שאם מאפשרים להם להמשיך ללא הפרעה, הם ישארו באזור וימשיכו להתרבות. במקרים מסוימים ניתן להרחיק או להדביר ברחשים באמצעים ביתיים, אך לעיתים גודל הבעיה מצריך התערבות מקצועית וטיפול אינטנסיבי יותר.

 

הדברת ברחשים בחיפה – כיצד?

שיטות ההדברה היעילות נגד ברחשים כוללות שימוש במלכודות דבק, ריסוס חומרי הדברה ואפילו ניקוי יסודי באמצעות אקונומיקה – אם הברחשים נמצאים בתוך הבית שלכם בחיפה.

 

הרחקת ברחשים מהבית בחיפה

אם מדי פעם נכנסים לכם הביתה ברחשים, לרוב זה קורה באזור המקלחת או המטבח, ניתן לטפל בבעיה בפשטות יחסית, על ידי ניקיון יסודי של האזור לייבוש יסודי של המשטחים. כמו כן, חשוב לבדוק מאיפה הם נכנסים הביתה – אם הם מגיעים מהביוב, יש לאטום היטב את כל הפתחים, אם אין לכם רשתות על החלונות – זה הזמן להתקין אותן ולוודא שהן תמיד סגורות. לעיתים הברחשים נמשכים לעציצים הנמצאים בתוך הבית ואז אפשר לטפל בצמח באמצעות חומרים מתאימים, שירחיקו את החרקים הטורדנים. מכיוון שברחשים נעים בנחילים, אשר במקרים רבים להפעיל שואב אבק ולשאוב את הנחיל לתוכו, בייחוד אם החרקים ממוקמים על קיר למנוחה. כמו כן, אפשר להציב בבית מנורה ללכידת חרקים – זו יעילה מאוד בלכידת ברחשים. לבסוף – ברחשים נמשכים לחום ולכן אם יש לכם ברחשים בתוך הבית, תוכלו להרחיק אותם באמצעות קירור הבית עם הפעלת המזגן.

 

הרחקת ברחשים מהגינה בחיפה

הרחקה, או הדברה של ברחשים מהגינה בחיפה עשויה להיות מורכבת מעט, מפני שמדובר על אזור פתוח. יש לאתר אזורים לחים, או רטובים, הצטברות של מים עומדים, שלוליות קטנות ואפילו קערת מים זקורה וישנה, שהתמלאה במים בגשם האחרון. חיפוש יסודי של מקורות המשיכה אליהם מגיעים הברחשים הוא הצעד הראשון והחיוני, שיגן עליכם גם מפני פלישה של יתושים.

אפשר להוסיף לגינה כמה לפידים ארומטיים להרחקת ברחשים ואף להשתמש במלכודות דבק, אך ללא ספק הדרך האפקטיבית ביותר להיפטר מן החרק הטורדני ולהבטיח שלא ישוב היא לייבש את האזורים הלחים והרטובים בגינה.

אם אתם מתקשים באיתור מוקדי המשיכה של הברחשים לסביבת הבית שלכם בחיפה, הזמינו מדביר מקצועי ומוסמך, שיבצע עבורכם את האיתור, ידביר את הנחיל וייתן לכם הנחיות לתחזוקה של האזור ומניעה של הגעת נחילים נוספים.

 

איזה נזק גורמים ברחשים בחיפה?

חלק ממיני הברחשים עוקצים ומשאירים סימן כואב ולא נעים על הגוף. חלק קטן מהם עשוי להעביר מחלות וזיהומים, או לגרום לתגובה אלרגית על העור. מלבד העקיצות, נחיל ברחשים הוא תופעה לא נעימה לעין ולאף אחד לא רוצה להיתקל בהם. הם חודרים לאוזניים ואל פתחי הנשימה, ממלאים את האזור במעופם התזזיתי ויוצרים תחושה של הזנחה ולכלוך באשר הם.

 

כיצד מבצעים הדברת ברחשים בחיפה?

השלב הראשון בתהליך ההדברה של ברחשים בחיפה הוא איתור מוקדי הפעילות ומוקדי המשיכה של היצורים הקטנים. איתור מקומות לחים, מלוכלכים, או רטובים, מאפשר טיפול יסודי ושורשי בבעיה, כדי להדביר אותה לצמיתות.

לעיתים ברחשים נמצאים בהמוניהם במשקי חי כי הם נמשכים להפרשות של בעלי החיים במצויות שם בכמויות גדולות ואז יש לטפל בהם בדרכים מתאימות, אך במרבית המקרים יש לדאוג לייבוש מוקדי הלחות והרטיבות כדי להדביר אותם.

בנוסף, ניתן לרסס חומרי הדברה אקולוגיים ובלתי מזיקים לאדם, שיחסלו את הנחיל, או ירחיקו אותו. לבסוף, יש להקפיד על תחזוקה שוטפת של האזור, מניעה של היווצרות מוקדי לחות ורטיבות, כדי להבטיח שנחילים נוספים לא יגיעו.

 

מתי כדאי להזמין הדברת ברחשים בחיפה?

נחילי ברחשים הופכים נפוצים לקראת סוף החורף – אז נותרים מצבורים גדולים של מים ולחות ברחבי הארץ בגלל הגשמים, השמש מתחילה לחמם ולהכות על האדמה וזהו הזמן האידיאלי עבור הברחשים להתחיל להתרבות.

 

כיצד לבחור מדביר מתאים להדברת ברחשים בחיפה?

על פי החוק בישראל, מדביר חייב להיות מוסמך, מורשה ומפוקח על ידי המשרד להגנת הסביבה. מדבירים מתמודדים עם עשרות סוגים שונים של מזיקים ולכן הם צריכים לרכוש ידע נרחב כדי לבצע את עבודתם ביעילות ואמינות.

בנוסף, חומרי הדברה הם לרוב חומרים רעילים מאוד, שיכולים בקלות לגרום פגיעה קשה בבני אדם ולכן חשוב לוודא שהמדביר שלכם הוא איש מקצוע אמין, מוכר, מורשה ומנוסה, שיודע כיצד לשמור על בטיחותכם ולהגן על כל בני הבית מפני הרעלה.

אם אתם צריכים הדברה בתוך הבית, תצטרכו כנראה לעזוב את הבית למספר שעות ולאפשר למדביר להיכנס ולשהות בבית שלכם כשאתם לא שם. לכן מדבירים בישראל יכולים לפעול רק לאחר קבלת תעודת יושר מהמשטרה. אתם יכולים לבקש לראות את התעודה כדי להיות בטוחים שהמדביר שלכם אמין.

 

לסיכום

הדברת ברחשים בחיפה אינה פעולה מסובכת. היא כוללת בעיקר איתור וייבוש של מקורות מים ולחות, אליהם נמשכים ברחשים.

אם הנחיל התמקם לכם בתוך הבית – השתמשו באמצעים ביתיים פשוטים להרחקה והדברה שלו, כמו רשתות על החלונות, מנורת חרקים, ריסוס ביתי ושמירה על הניקיון והיובש בחדרים המועדים לפורענות, אבל ללא ספק הדגש החשוב ביותר לגבי הדברה של ברחשים הוא לבחור חברת הדברה מקצועית ואמינה, שתעשה עבורכם עבודת הדברה יעילה, בטוחה ומקצועית.