הדברת חרקים

מחפשים הדברת חרקים מקצועית? באתר שלנו תמצאו את המדבירים המומלצים והמקצועיים ביותר, משלבים אמינות וניסיון, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו מדביר עכשיו:

✔️ הדברת חרקים

✔️ התחייבות ל-100% הצלחה בטיפול בחרקים

✔️ שירותים בכל הארץ

✔️ התחייבות להדברת חרקים מלאה

✔️ מדביר מוסמך בעל רישיון מהמשרד להגנת הסביבה

✔️ פתרונות וציוד מהמתקדמים בתחום

 

הדברת חרקים, כך נראה, הפכה לאירוע חובה בכל בית בישראל לקראת הקיץ. היצורים הקטנים, הזוחלים, מטפסים, קופצים ומעופפים מעל הראש, מתחת למיטה ואפילו על השיש במטבח – מתעוררים ומגיעים בהמוניהם בעיקר כדי לחפש מזון.

אם כן, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים הדברה? אילו סוגי חרקים אפשר להדביר? ממה צריך להיזהר לפני ובעת ביצוע הדברה? אם אתם זקוקים להדברת חרקים – אנחנו כאן בשבילכם. צרו קשר והזמינו את השירותי ההדברה כבר עכשיו.

 

להזמין הדברת חרקים – עניין של תזמון

לכל סוג של חרק, או מזיק(למידע נוסף על הדברת מזיקים), יש תקופות של פעילות שיא לאורך השנה. יחד עם זאת, הזמן האידיאלי עבור רוב סוגי ההדברה הוא תחילת האביב – אז מתחילים להתעורר מרבית החרקים ולהגיע לבתים. לעומת זאת, תיקנים למיניהם(למידע נוסף על הדברת תיקנים), המגיעים בדרך כלל מפתחי הביוב ומהחלונות אל תוך הבתים, כדאי להדביר בשלב מעט מאוחר יותר – בתחילת הקיץ, שהוא עונת השיא שלהם.

להזמין הדברת חרקים - עניין של תזמון

 

כיצד תזהו חברה מקצועית להדברת חרקים?

מדבירים מקצועיים, מוסמכים ובעלי הכשרה מתאימה, יודעים כיצד להתאים את החומר לסוג החרק, מכירים את הסכנות הטמונות בשימוש בחומרים השונים ואת כללי הזהירות המתאימים לכל סוג של הדברה, מקפידים על עבודה לפי כל הכללים ומעניקים בסוף התהליך גם תעודת אחריות.

זכרו כי מדובר בדרך כלל בחומרים רעילים, אותם אתם מכניסים לתוך ביתכם, או בית העסק שלכם, כדי להדביר את החרקים, אך חשוב לא פחות להגן על הדיירים, המבקרים והלקוחות שלכם מפני שימוש לא תקני ומסוכן בחומרים אלה, על ידי בחירת חברת הדברה אמינה ומקצועית.

 

מדביר מקצועי

לפי החוק, מדביר מורשה חייב להחזיק ברישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה, כדי למנוע מקרים של הדברה חובבנית, על ידי אנשים בלתי מוסמכים, העלולים לסכן את הציבור ובעיקר את לקוחותיהם. משמעות הרישיון של המשרד להגנת הסביבה היא כי המדביר עבר הכשרה מקצועית, בפיקוח ממשלתי.

מדביר מוסמך יוכל לתת לכם את מספר הרישיון שלו, כדי שתבדקו במאגר של המשרד להגנת הסביבה, אם הוא אכן מוסמך לסוג ההדברה שאתם צריכים. ולבסוף – דעו כי מדביר שעבר הכשרה בפיקוח ממשלתי, מחזיק גם בתעודת יושר, מפני שזהו אחד התנאים לקבלת הרישיון, המיועד להבטיח שתכניסו אליכם הביתה רק אנשים אמינים.

לפני תחילת העבודה, ודאו שהמדביר נותן לכם הנחיות מלאות וכללי בטיחות, שיגנו על בני הבית מפני הרעלה. אם החלטתם להזמין מדביר, דעו כי יש כמה אפשרויות להדברת חרקים ובדקו שאתם מקבלים את האופציה המתאימה לכם ביותר.

מדביר מקצועי

 

הדברת חרקים באמצעות ג'ל

ניתן להדביר תיקנים למיניהם גם באמצעות ג'ל – חומר חסר ריח, אותו מפזרים במקומות אסטרטגיים בתוך מספר דקות. הג'ל הוא בעצם מזון מורעל, אותו התיקנים אוכלים ואף מפיצים את השמועה וגורמים להרעלה כללית של התיקנים בסביבה. זהו חומר שאינו מדיף ריח ואינו מסוכן לנשימה ולכן אפשר להשתמש בו ללא צורך לצאת מהבית לשעות ארוכות ולאוורר את הבית.

יחד עם זאת, חשוב לדעת כי פעולת הג'ל נמשכת כמה ימים עד שהתיקנים נעלמים מהבית וכן, חשוב לציין כי מדובר בחומר רעיל וחשוב להיזהר למרות שמדובר בשיטה בטוחה למדי. ולבסוף – הדברת תיקנים באמצעות ג'ל נחשבת שיטה יקרה יחסית לשיטות האחרות, אך בהתייחס ליתרונות הרבים בשיטה – ייתכן שהמחיר דווקא משתלם.

 

הדברת חרקים באמצעות מדבקות

הדברה בעזרת מדבקה היא שיטה פחות נפוצה מאחרות, אם כי יעילה מאוד – על גבי המדבקה מורחים חומר עם ריח מושך חרקים. היתרון העיקרי של שיטה זו הוא הבטיחות לבני הבית – החומר אינו מתפזר, אינו רעיל ונשאר במקום קבוע.

יחד עם זאת, מדובר על מדבקה הנמצאת בתוך הבית ועליה דבוקים חרקים, מה שגורם לרבים להירתע משימוש במוצר. בנוסף, הפעולה איטית יחסית ונמשכת לאורך מספר ימים, עד שהחרקים מפסיקים להופיע בבית.

 

הדברת חרקים באמצעות אבקה

הדברה באמצעות אבקה מתאימה בעיקר לשימוש במכשירי חשמל גדולים, שחרקים נוהגים להסתתר בתוך המנוע שלהם, מפני שריסוס בחומר נוזלי עלול לגרום לקצר. זוהי שיטה אפקטיבית מאוד, אך נחשבת פחות נקיה ובטוחה, כי האבקה נוטה להתפזר ועלולה להוות סכנה לאנשים ולבעלי חיים הנמצאים בסביבה ולכן גם כמעט שלא עושים בה שימוש להדברה ביתית.

בנוסף, כדאי לדעת כי אפשר להחליף את שיטת האבקה בשיטת הג'ל וכך להימנע מהסכנות הנ"ל.

 

הדברת חרקים באמצעות זרחן אורגני

זרחן אורגני הוא חומר מסוכן במיוחד, שנאסר לשימוש בישראל להדברה ביתית. יחד עם זאת הוא עדיין משמש להדברה בחקלאות ומדבירים לא מוסמכים ולא מנוסים, עלולים לעשות שימוש בחומר זה. לכן חשוב לבדוק איזה חומר המדביר שלכם מתכנן לפזר אצלכם בבית. כמובן שאם יש לו כוונה להשתמש בזרחן אורגני, זהו סימן מובהק לכך שכדאי להזמין מדביר אחר.

 

כללי זהירות לשימוש בחומרי הדברה

חומרי הדברה הם בדרך כלל חומרים רעילים לאדם, המורכבים מרעל עצבים על צורותיו השונות. אסור לבוא במגע עם חומרים אלה ואף לא לנשום אותם. אמצעי הזהירות היעיל והמוכר ביותר, הוא הימנעות מכניסה לבית למשך כמה שעות לאחר ההדברה ואיוורור יסודי של חדרי הבית לפני כניסה אליו. אמצעי נוסף הוא ניקוי במים וסבון של האזורים בהם בוצעה הדברה – לאחר כמה ימים.

כללי זהירות לשימוש בחומרי הדברה

 

כיצד תמנעו הגעה של חרקים לבית?

חומרי הדברה הם רעילים ואינם מומלצים לשימוש ככלל, אך נדמה כי השימוש בהם בלתי נמנע. יחד עם זאת, אפשר להימנע מפעולת הדברה והכנסת חומרים רעילים הביתה באמצעות מניעה של כניסת חרקים לבית.

זאת ניתן לעשות באמצעות כמה פעולות:

  • סתימת כל הסדקים והחריצים בקירות וברצפה, דרכם חרקים שונים נכנסים הביתה.
  • סגירה טובה של פתחי ביוב
  • סגירת חלונות עם רשתות
  • הקפדה על דלתות סגורות
  • ריסוס בית שנתי של בור הביוב המרכזי

כיצד תמנעaו הגעה של חרקים לבית

 

לסיכום

הדברת חרקים היא פעולה בלתי נמנעת, אותה יש לבצע רק בעזרת אנשי מקצוע מורשים ומוסמכים. מדובר בפעולה אפקטיבית, עליה תקבלו גם תעודת אחריות, שתגן עליכם לטווח אורך. יחד עם זאת, יש לזכור לנקוט בכל כללי הבטיחות האפשריים כדי להבטיח פעולת הדברה מקצועית וכדי למנוע הרעלה.

מה היה לנו עד עכשיו?