הדברת נמלת האש בבני ראם

✔️ הדברת נמלת האש בבני ראם

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בכל סוגי ההדברות

✔️ זמינות מעכשיו לעכשיו

✔️ מדביר מוסמך בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום ההדברות

✔️ המחיר הכי טוב בשוק

לשירותי הדברת נמלת האש בבני ראם חייגו:

077-804-2206 📞

נמלת האש פלשה לישראל בשנת 2005. מאז ועד היום התגלו מספר מוקדים ברחבי הארץ ואף בבני ראם, של הנמלה הפולשת. נמלת האש מוגדרת על ידי המשרד להגנת הסביבה כאחת מתוך 100 מינים פולשים מסוכנים לאדם ולסביבה. עקיצתה אינה מעבירה מחלות, אך היא כואבת מאוד.

אם גם אצלכם בבני ראם הופיעו נמלי האש – צרו עמנו קשר בהקדם ונשמח להגיע לטפל במפגע. אם כן, איך מזהים את נמלת האש? האם אפשר למנוע את הגעתה וכיצד אפשר להיפטר ממנה?

 

כך תדעו אם נמלת האש הגיעה גם אליכם

ראשית כל, חשוב להכיר את התיאור של נמלת האש בבני ראם:

זוהי נמלה קטנה מאוד בצבע חום-אדמדם, שאין לה בעיה להגיע לבקר בבתים ולחפש שם מזון. הנמלי נוהגות לטייל בטור ארוך – כמו כל נמלה אחרת ואפשר למצוא אותן במקרים רבים מטיילות לאורך פתחי הבית וגם כשהן נכנסות פנימה. כדאי לדעת גם כי מלבד העקיצה הכואבת, נמלת האש יכולה לפגוע גם בחיות המחמד, או חיות המשק, חיות בר, גידולים חקלאיים, גינות ועוד.

 

אזורי התפוצה העיקריים של נמלת האש

מקורן של הנמלים באפריקה. הסברה היא שהנמלים הגיעו לישראל יחד עם משלוחים של עץ לבנייה, שהגיע מארצות המקור שלהן. הן השתקעו בתחילה בדרום הארץ, אבל כיום אפשר למצוא אותן בחלקים נרחבים של מרכז הארץ, בשרון, חוף הכרמל ולאחרונה – גם בבני ראם.

הן פחות פעילות בחורף ולכן רוב המפגשים הבלתי נעימים עם נמלת האש מתרחשות בעונות המעבר ובקיץ. נראה שהן פולשות בקלות רבה יותר לבתי קרקע עם חצרות, אבל הן מגיעות גם לבנייני מגורים.

 

מה אפשר לעשות אם נמלת האש מגיעה אליכם הביתה – הדברת נמלת האש בבני ראם

למרבה הצער, לא ידוע עדיין על אמצעים למניעת הגעתה של נמלת האש. משמעות הדבר היא שאפשר לטפל במפגע רק לאחר שהנמלים כבר פלשו לחצר, או לתוך הבית. אם יש לכם נמלי אש בתוך הבית, כדאי להרחיק את פינות הישיבה מהקירות מפני שהנמלים נוהגות לטפס על הקיר וממנו אל מקומות ישיבה. הרחקת הספות והכיסאות מהקיר יכולה להפחית את הסכנה.

בנוסף, שאיבה בעזרת שואב אבק חזק יכולה להפחית את כמות הנמלים בבית, אם כי גם אותה יש לבצע בזהירות, מפני ששואב האבק אינו הורג את הנמלים, אלא רק אוסף אותן. מעבר לאמצעי הפשוט הזה, שיש לו יעילות חלקית מאוד, מומלץ לבצע הדברה מתאימה נגד נמלת האש בבני ראם.

 

הדברת נמלת אש בבית בבני ראם

בחנויות לציוד גינון אפשר למצוא חומרים לשימוש ביתי, המיועדים במיוחד לנמלת האש. חשוב להקפיד להשתמש רק בחומרים מיוחדים אלה, כי כל חומר לנמלים רגילות אינו יעיל במקרה של נמלת האש. בנוסף, חשוב לפעול בזהירות לפי הוראות היצרן. חומרים אלה מוסתרים בתוך פיתיון, שהנמלים לוקחות איתן לתוך הקן.

המטרה של הדברת נמלת האש בבני ראם היא לגרום לפיתיון להגיע אל המלכה ולהביא למותה. כך תיפתר הבעיה מהשורש והנמלים ייעלמו לאחר פעולה נוספת של ריסוס פשוט.

 

אזהרות לשימוש ביתי בחומרי הדברה של נמלת האש בבני ראם

  • חשוב לזכור כי חומרי הדברה הם רעילים ויש לנקוט באמצעי זהירות נוספים, אם יש ילדים בבית, או חיות מחמד, כדי למנוע סכנת הרעלה.
  • אזהרה נוספת מגיעה מצד המשרד להגנת הסביבה, הממליץ להימנע מהשקיית הגינה במשך יומיים לפחות לאחר הטיפול נגד נמלת האש בבני ראם, כמו גם ביום הטיפול עצמו, מפני שהחומר אינו יעיל בשימוש על משטחים רטובים.
  • גם קרינת שמש חזקה עלולה לפגוע ביעילות התכשיר ולכן רצוי לפזר את החומר בשעות הבוקר המוקדמות.
  • כדי להבטיח קניה של חומרים בטוחים לשימוש, כדאי לבדוק באתר של המשרד להגנת הסביבה אילו חומרים מומלצים לשימוש.
  • הדברה אפקטיבית נגד נמלת האש צריכה להתבצע בתוך הבית וגם מחוץ לו.
  • מכיוון שנמלת האש היא נגע סביבתי, הטיפול יהיה יעיל יותר רק אם כל השכנים יבצעו הדברה באותו הזמן.

 

הדברה מקצועית של נמלת האש בבני ראם – כל היתרונות

רכישה של חומרי הדברה ביתיים עשויה להיות יקרה יותר מהדברה על ידי אנשי מקצוע, בייחוד אם הוחלט שכל השכנים ידבירו בו זמנית. בנוסף, החומרים הרעילים המשמשים להדברה עלולים להיות מסוכנים אם הם נמצאים בשימוש בידיים לא מיומנות ולא מקצועיות. ולבסוף – שימוש לא מדויק בחומרים עלול להיות חסר תועלת ולהשפיע במידה קטנה מאוד על הנמלים ולא לפתור את הבעיה.

 

מה אפשר לעשות אם נעקצתם על ידי נמלת האש בבני ראם?

עקיצה של נמלת האש יכולה להתרחש בשעות שונות של היממה ובמקומות שונים בבני ראם. במרבית המקרים, הנמלה עוקצת אם היא נכנסת בטעות בין הבגדים לבין העור ואז מופיעה על העור עקיצה כואבת מאוד, שנראית כמו כוויה קטנה.

העקיצה נשארת על העור למשך שעות ארוכות, או אפילו ימים ארוכים ויש גם אנשים שמפתחים אליה תגובה אלרגית חריפה ומסוכנת, המצריכה פניה דחופה למוקד הרפואי הקרוב וטיפול רפואי מקצועי. אם אתם, או מישהו בסביבתכם הקרובה נעקצתם, הניחו על מקום העקיצה קרח, שישכך את הכאב וגם יאט את התפשטות הרעל בתוך הגוף.

מריחת משחות ותכשירים ייעודיים לטיפול בעקיצות וכוויות יכולה לעזור גם היא, כמו גם חיטוי מקום העקיצה למניעת התפתחות של זיהום. אם קיים חשש לתגובה אלרגית חריפה לעקיצה של נמלת האש, יש לפנות באופן מיידי לטיפול רפואי מקצועי.

 

הדברת נמלת האש בבני ראם – לסיכום

נמלת האש נפוצה באזורים רבים ברחבי הארץ, גם בבני ראם. רצוי ומומלץ לפנות למדביר מקצועי ולשכנע גם את השכנים לבצע טיפול הדברה מרוכז, בו זמנית בכל הבתים הנגועים.

הדברה מקצועית נגד נמלת האש בבני ראם יעילה כמעט במאה אחוזים, בתנאי שהיא מתבצעת בתנאים אופטימליים ועל ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומורשים, כך שאם גם אצלכם התגלה המפגע, כל מה שצריך לעשות זה להרים אלינו טלפון – אנחנו כבר נגיע ונסייע להיפטר עבורכם מהבעיה על הצד הטוב ביותר.