הדברת עכבישים

מחפשים הדברת עכבישים מקצועית? באתר שלנו תמצאו את המדבירים המומלצים והמקצועיים ביותר, משלבים אמינות וניסיון, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו מדביר עכשיו:

✔️ הדברת עכבישים

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בכל סוגי ההדברות

✔️ זמינות מעכשיו לעכשיו

✔️ מדביר מוסמך בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום הדברת עכבישים

✔️ אפשרות להדברה ולכידה

 

עכבישים הם בין בעלי החיים המוכרים ביותר לאדם. למעשה הם מהווים סוג יעיל ביותר של הדברה ביולוגית כי הם ניזונים מחרקים קטנים, כמו יתושים, זבובים ונמלים בין היתר. רובם אף מעדיפים להתרחק מבני אדם ולכן גם אינם מהווים סכנה.

יחד עם זאת, רוב העכבישים עלולים לעקוץ ויש להם ארס, שיכול לגרום לתחושות לא נעימות, הם משאירים קורים מכוערים למראה על התקרה ונוכחותם עשויה להיות מרתיעה, אפילו מפחידה לרוב האנשים. אז מה עושים אם יש לכם בבית "מכה" של עכבישים ואתם רוצים להיפטר מהמטרד? מתקשרים אלינו לשירותי הדברת עכבישים ומטפלים בעניינים.

 

מתי חשוב להזמין הדברת עכבישים לצורך הרחקתם מהבית?

אם גיליתם קן של עכבישים ובו עשרות עכבישים קטנים, או גדולים שתכף יתחילו להתרוצץ ברחבי הבית, אם אתם סובלים מארכנופוביה (פחד בלתי נשלט מעכבישים) ומצאתם עכביש בבית, אם אתם חוששים שיש לכם בבית עכביש ארסי (יש בישראל כמה כאלה), אל תנסו להתמודד לבד עם הבעיה – קראו לאיש מקצוע, שיודע כיצד לטפל בבעלי חיים מסוכנים ויטפל עבורכם בבעיה ומומלץ לבצע הדברת מזיקים.

הדברת עכבישים - עכבישים ארסיים בישראל

 

הדברת עכבישים – עכבישים ארסיים בישראל

רוב העכבישים בעולם נושאים על גופם בלוטת ארס, אך אינם נחשבים מסוכנים, כי עקיצתם אינה מזיקה במיוחד לאדם, מלבד חוסר נוחות מקומי וזמני. יחד עם זאת, יש בישראל גם מין אחד של עכביש ארסי מאוד, שעקיצתו מסוכנת ומינים אחרים שעקיצתם אינה מסוכנת, אך יכולה לגרום לכאב רב.

 

אלמנה שחורה

המין המסוכן ביותר של עכביש בישראל, צבעו שחור והוא נפוץ בכל חלקי הארץ. נשיכתו מחדירה לגוף ארס מסוכן הפוגע במערכת העצבים ומצריכה טיפול רפואי מיידי.

 

ארסן חום

עכביש נפוץ בכל רחבי הארץ, גדול יחסית (7 מ"מ), פעיל בלילה בלבד, נשיכתו מסוכנת ועלולה לגרום נמק מקומי.

 

אלמנה חומה

נפוץ באזור הים התיכון, עכביש קטן וחום שנוהג להתמקם בתוך בתים. עקיצה כואבת, אך לא מזיקה, מלבד כאב שנמשך כמה ימים.

 

כדורית אדומה

מין נפוץ מאוד בישראל, גודלו מגיע עד 13 מ"מ, עכביש בצבע אדום, לעיתים גם לבן, או צהוב. נשיכתו כואבת, אך הכאב חולף תוך כמה שעות, ללא סכנה.

מתי חשוב להזמין הדברת עכבישים לצורך הרחקתם מהבית

 

פתרונות טבעיים להרחקת עכבישים מסביבת הבית

מכת עכבישים, או פלישה של עכבישים מסוכנים לבית היא נדירה מאוד, עד לא קיימת בישראל. אלה מחזות שאפשר לראות באוסטרליה ובמזרח הרחוק, שם קיימים עכבישים ענקיים, ארסיים, טריטוריאלים, המהווים מטרד אמיתי. יחד עם זאת, אם אתם רוצים להרחיק עכבישים מהבית שלכם, יש כמה פעולות פשוטות שתוכלו לעשות, רגע לפני שאתם קוראים למדביר:

 

הרחקת עכבישים באמצעות שאיבה ואוורור

עכבישים אינם חרקים, אלא פרוקי רגליים (יש להם 8 רגליים ולחרקים יש 6 רגליים), אבל כמו חרקים, הם אוהבים מקומות חשוכים, ,טחובים ועזובים, שאין בהם אוורור קבוע.

שאיבה קבועה של כל חלקי הבית, במיוחד מתחת למיטות, בפינות חשוכות, מעל הארונות וכן הלאה – פעם בשבוע – תמנע מעכבישים לקנן אצלכם בבית ולהביא לעולם עשרות עכבישים קטנים שיתחילו להתרוצץ בכל מקום.

 

ניקוי מגירות וארונות להרחקת עכבישים

אם יש לכם בבית מגירות וארונות שאתם כמעט לא פותחים – אתם יכולים להיות בטוחים שעכבישים עלולים לנסות להתנחל שם. בדקו פעם בשבוע לפחות את כל המגירות והארונות בבית, נקו, או רוקנו אותם כדי שאף יצור לא ירגיש שם בנוח ותמיד תוכלו להזמין ריסוס לבית.

 

סידור וניקוי של החצר להרחקת עכבישים

חצר, או גינה מסביב לבית יכולה להיות סביבה אידיאלית לעכבישים, במיוחד אם היא מוזנחת. אם תקפידו לסדר את החצר, להזיז חפצים שאינם בשימוש, לנקות מרצפות וקירות, לגזום ענפים יבשים ולעקור עשבים שוטים, תוכלו להקטין את האטרקטיביות של החצר שלכם עבור עכבישים , חרקים ואפילו נחשים.

 

איטום הבית להרחקת עכבישים

סדקים בקירות, חריצים וחורים, רווחים מתחת לדלת, חלונות שאינם נסגרים היטב, כל אלה משמשים עכבישים וחרקים קטנים כפתחי כניסה מושלמים לתוך הבית. במיוחד כאשר בחוץ שורר מזג אוויר לא נעים, הם יחפשו מקום מסתור ויגיעו אליכם הביתה. דאגו לאיטום חריצים ופתחים נוספים, התקינו רשתות על כל החלונות והדלתות בבית והקפידו על דלתות סגורות תמיד, אך בעיקר בשעות הלילה.

 

שימוש בחומר דוחה עכבישים

הכינו בעצמכם חומר דוחה עכבישים: ערבבו כוס חומץ, כפית שמן, כוס פלפל שחור טחון וכפית סבון נוזלי. הכניסו את התערובת לתוך מיכל ריסוס (שפריצר) ורססו את החומר באזורים שבהם עכבישים נוהגים להתמקם אצלכם בבית. ניתן לרסס גם בחוץ, אך יש לחזור על הפעולה לאחר שיורד גשם.

 

שמן ארומטי להרחקת עכבישים

קיים מגוון גדול של שמנים ארומטיים שריחם מרחיק חרקים ומזיקים מסוגים שונים, ביניהם שמן אקליפטוס, שמן לבנדר, שמן עץ התה, שמן מנטה ושמן הדרים. תוכלו לערבב כמה טיפות שמן ארומטי בכוס מים ולהעביר את הנוזל למיכל ריסוס. את החומר תרססו על אדן החלון, על משקוף הדלת, פינות, סדקים וחריצים.

 

אבקת סודה לשתייה להרחקת עכבישים

אבקת סודה היא אחד החומרים המועילים והשימושיים ביותר שיש – למגוון תחומים וגם לצורך הרחקת עכבישים. אופן השימוש באבקה הוא פשוט – יש לפזר מעט אבקה בכל המקומות מהם עלולים עכבישים לנסות לחדור לבית. הריח והתחושה האבקתית דוחים אותם והם צפויים לשמור מרחק.

 

אמצו חתול!

חתולים הם בעלי חיים מוגנים בישראל בזכות הנטיה שלהם לתקוף ולצוד על בעל חיים קטן המתרוצץ בטריטוריה שלהם. חתול בבית מונע חדירת מזיקים שונים, ביניהם עכברים, נחשים, חרקים וגם עכבישים. אימוץ חתול לא רק יוסיף לכם שמחה והנאה לבית, אלא גם יגן עליכם ועל ילדיכם מפני חדירת מזיקים שונים.

פתרונות טבעיים להרחקת עכבישים מסביבת הבית

 

הדברת עכבישים – לסיכום

הדברת עכבישים על ידי בעלי מקצוע מבטיחה לכם שקט נפשי וידיעה כי המפגע מטול באופן אופטימלי, יעיל ובטוח. הזמינו הדברה מקצועית בלבד ותהנו מבית נטול עכבישים ומזיקים אחרים.

מה היה לנו עד עכשיו?