הדברת עשבייה בחיפה

✔️ הדברת עשבייה בחיפה

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בהדברה וניקיון עשבייה

✔️ שירותים בכל הארץ

✔️ התחייבות להדברת עשבייה מקצועית בחיפה

✔️ המחירים ההוגנים ביותר בשוק

✔️ פתרונות וציוד מהמתקדמים בתחום

לשירות הדברת עשבייה בחיפה חייגו:

077-804-2206 📞

צמחי בר מושכים פרפרים, מספקים מזון ומחסה לבעלי חיים שונים ואף מזינים את האדמה, אבל כשצמחי הבר מתחילים להשתלט על הגינה, הם הופכים למטרד. הם עשויים להיות שתלטנים ועלולים להפוך אף למקום מסתור לנחשים ופרוקי רגליים עוקצים. הדברת עשבייה בחיפה היא אחת הדרכים המומלצות להשתלט על צמחי הבר, או העשבים שבגינה. האם יש דרכים יעילות שאינן כוללות שימוש בחומרי הדברה ומה מידת היעילות שלהן?

 

עשבים שוטים בחיפה – להדביר, או לא להדביר?

חלקת צמחי בר בכל גינה, היא דבר מבורך. צמחי הבר, הידועים גם בשם "עשבים שוטים" הם צמחי המקור של הארץ. רובם מתאימים למאכל ומשמשים גם ברפואה העממית לטיפול בבעיות רפואיות שונות, חלקם באופן יעיל במיוחד.

לכן רצוי ומומלץ להשאיר בגינה שלכם חלקה פנויה עבור צמחי הבר של האזור, אותה לא תרססו, לא תזרעו ולא תנכשו, אבל מה עושים כשצמחי הבר הללו מתחילים לפלוש לשאר חלקי הגינה ומשתלטים גם על חלקות אחרות? מומלץ לדבר עם מדביר מוסמך שייתן שירות של הדברת עשבייה בחיפה.

 

מה הופך צמחי בר בחיפה לעשבים שוטים שצריך להדביר?

צמחי בר, חשובים ככל שיהיו, הופכים למפגע שיש לטפל בו כשהם מתרבים ומשתלטים על מקומות המיועדים לשימושים אחרים בגינה. רוב צמחי הבר יכולים להתרבות בקלות על ידי הפצת זרעים באמצעות רוח, נפילה על הקרקע ואפילו על גופן של ציפורים. התוצאה היא גינה בעלת מראה מוזנח ופראי, שאין בה מקום לגידול צמחי תרבות ואף מהווה פוטנציאל להפוך לביתם של נחשים ובעלי חיים מסוכנים אחרים.

השתלטות של צמחי בר על הגינה מפריעה לצמיחת צמחי תרבות מפני שמדובר בצמחים חזקים ועמידים, המורגלים באופן טבעי לאזור (בניגוד לצמחים תרבותיים) וכשהם משתלטים, הם מפריעים לצמחי התרבות ששתלתם לצמוח. יחד עם זאת, רגע לפני שתזמינו הדברת עשבייה בחיפה, חשוב שתכירו את האפשרויות האחרות.

 

טיפול בעשבייה ללא הדברה

טיפול מונע לפני הדברת עשבים בחיפה

אחת הפעולות האפקטיביות שכדאי לעשות לפני תחילת הצמיחה של העשבים, הוא ריסוס בחומר מונע נביטה. החומר פוגע בזרעי הצמחים, הפזורים בקרקע ועוצר את תהליך הנביטה שלהם. לאחר תהליך הריסוס והטיפול באדמה, אשר להתחיל בהקמת הגינה, ללא הפרעה.

 

למנוע נביטת עשבים ללא שימוש בחומרים

הפיכת הקרקע עשויה לעורר זרעים רדומים ולעודד את צמיחתם ולכן מומלץ להשתמש באדמה חדשה כשמקימים גינה חדשה ולכסות בה את כל החלקות המיועדות לשתילה. גם חיפוי הקרקע עוזר מאוד נגד נביטת עשבים, מפני שהוא נעשה לאחר שכבר נשתלו צמחים באדמה והוא מונע כניסת אור, החיונית לנביטה של העשבים.

 

שתילה צפופה

שיטה נוספת היא שתילה צפופה של צמחי תרבות, שמצמצמת את השטחים הפנויים ומונעת במידת מה את נביטת העשבים.

 

טיפול ללא הדברת עשבייה בחיפה – ניכוש ועבודה קשה

אם הטיפולים המונעים לא הצליחו, או שקיבלתם כבר גינה מלאה בעשבים, תוכלו לנכש את העשבים בעזרת הידיים ובעזרת כלי עבודה, או להזמין גנן עם חרמש, שינקה לכם את השטח באופן זמני מכל העשבים. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי ניכוש עשבים או ניקוי השטח בעזרת חרמש, הוא פתרון זמני בלבד ולא קבוע כמו הדברת עשבייה בחיפה.

לרוב זהו גם פתרון שדורש מאמצים רבים וטיפולים חוזרים מדי תקופה. העשבים אמנם נעלמים מעל פני הקרקע, אך אם שורשיהם נותרים באדמה וממשיכים לחיות, הם יצמחו מחדש, כך שעלים וענפים ישובו לכסות את הקרקע ולהפריע לצמחים שלכם.

טיפים חשובים לניכוש עשבים ללא הדברה:

  • זרעי הצמחים נופלים אל הקרקע לאחר שהפרחים שלהם מתייבשים, לכן, תעשו בחכמה אם תגזמו את פרחי העשבים, כשהם עדיין טריים וצעירים, לפני שהפרחים יתייבשו והזרעים יפלו מתוכם אל האדמה.
  • ככל שתעקרו את הצמחים בשלב מוקדם יותר, כשהם צעירים וקטנים, כך הפעולה תהיה קלה יותר. ככל שהצמח מבוגר יותר, כך שורשיו גדולים וחזקים יותר מתחת לאדמה – גם אם אין לו עלים ושורשים מעל הקרקע, כ שקשה יותר לעקור אותו.
  • אדמה לחה ורכה היא חיונית לניכוש עשבים מוצלח ולכן חשוב להספיג את האדמה במים רבים ביום שלפני עבודת הניכוש.
  • במקרים חמורים במיוחד ורק בעזרת אנשי מקצוע, יש להצית את השטח באופן מבוקר.

 

הדברת עשבייה בחיפה

הדברת עשבייה בחיפה – צמחים בוגרים

קיימים מספר סוגים של חומרים מותרים לשימוש במקרה של הדברת עשבייה בחיפה. חלק מהחומרים נחשבים רעילים מאוד ולחלק מהם יש תופעות לוואי, העלולות להשפיע על צמחים אחרים בגינה, לחלחל לתוך הקרקע ולגרום נזקים נוספים ועוד. לכן, כשאתם מזמינים הדברת עשבייה בחיפה, חשוב לוודא לפני הכל באילו חומרים משתמשים המדבירים שלכם ולבקש שלא יעשו שימוש בחומרים מסוכנים, או רעילים.

 

הדברת עשבייה בחיפה לפי סוג העשב

מדבירים מקצועיים ומנוסים, יודעים כיצד לזהות את סוג העשב ולבחור את סוג חומר ההדברה בהתאם. בכל מקרה, חומרי ההדברה לטיפול בעשביה בחיפה, פועלים רק במקרה של עשבים שהספיקו להצמיח עלים וענפים ולכן יש להמתין עד שהעשבים באדמה יצמחו, או אף להשקות את הקרקע כדי לזרז את צמיחתם, לפני שתוכלו להזמין הדברה.

כמובן שהדברת עשבים, כמו כל סוג אחר של הדברה, יש לבצע בעזרת אנשי מקצוע מורשים ומוסמכים בלבד, כדי להבטיח שימוש נכון ובטוח בחומרים.

 

מה כדאי לעשות לאחר הדברת עשבייה בחיפה? 

פעולת ההדברה גורמת לעשבים להתייבש ולהצהיב. לכן, זמן מה לאחר ההדברת עשבייה בחיפה, יש להזמין גנן, שינקה את הגינה מהעשבים היבשים באמצעות חרמש וישאיר לכם גינה יפה ומסודרת.

 

לסיכום

הדברת עשבייה בחיפה היא פעולה חיונית, כאשר מדובר על גינה מלאה ומכוסה בעשבי בר, שחונקים את הצמחייה שלכם ומשמשים מקום מסתור לבעלי חיים בלתי רצויים. מומלץ להזמין הדברת עשבייה בחיפה רק על ידי אנשי מקצוע מורשים ומנוסים, מפני שהפעולה נעשית באמצעות חומרים רעילים ומסוכנים.

בכל מקרה, כדי לשמור על הגינה שלכם נקייה ויפה לאורך זמן, מומלץ לשמור עליה באמצעות שלל פעולות מונעות שאפשר לעשות, כדי למנוע צמיחה של עשבים בכל מקום – חוץ מחלקת צמחי הבר שתשאירו במיוחד למטרה זו.

 

מחירון הדברת עשבייה בחיפה

הדברת עשבייה בחיפה החל מ-₪200
הדברה של מכרסמים בחיפה החל מ-₪250
לכידת נחשים בחיפה החל מ-₪300

לשירות הדברת עשבייה בחיפה חייגו: 077-804-2206

זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.