הדברת פרעושים ביסוד המעלה

✔️ הדברת פרעושים ביסוד המעלה

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בכל סוגי ההדברות

✔️ הדברת כל סוגי המזיקים

✔️ מדביר מוסמך בעל רישיון

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום הדברת פרעושים ביסוד המעלה

✔️ הדברה ירוקה ולא מזיקה לסביבה

לשירותי הדברת פרעושים ביסוד המעלה חייגו:

077-804-2206 📞

 

פרעושים הם חרקים, בעלי גלגול מלא, שמתקיימים ממציצת דם על גבי בעלי חיים. הם פעילים בעיקר בחודשי הקיץ, בשעות היום ביסוד המעלה, גופם קטן וצר, בגוון שחור – עד אדום – אם הם מוצצים דם. הקורבנות העיקריים שלהם הם חיות מחמד ובני אדם ולכן קיימת הסתברות גבוהה שכבר פגשתם, או תפגשו אותם בקרוב.

אם אתם סובלים ממכת פרעושים בבית, או בחצר, בסביבת חיות המחמד שלכם, או ממש על גופם של בני הבית ביסוד המעלה, התקשרו בהקדם להזמנה של הדברה פרעושים מקצועית ביסוד המעלה ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

מהם פרעושים ביסוד המעלה?

פרעושים הם חרקים בעלי גלגול מלא. פירוש הדבר הוא כי פרעושים מתחילים את חייהם כביצים, מן הביצים בוקעים זחלים קטנים שהופכים לגלמים לאחר זמן מה ומן הגולם בוקר פרעוש בוגר, מציק ועוקץ. לאחר שהוא הופך לבוגר, הפרעוש יכול לחיות בין שבועיים לשלושה שבועות, כאשר הוא מתרבה כל הזמן.

נקבת הפרעוש יכול להטיל מאות ביצים במהלך חייה הקצרים, אך בניגוד ליתושים – שם רק הנקבה עוקצת, אצל הפרעושים גם הזכרים יכולים לעקוץ. מאפיין נוסף של הפרעושים הוא יכולת הקפיצה שלהם לגובה, מה שעזר להפוך אותם לפני כמה מאות שנים לכוכבים של מופעי קרקס ביזאריים, בהם אנשים באו לצפות בפרעושים קופצים לגובה עצום -ליתר דיוק, פי 200 מהגובה שלהם עצמם.

 

פרעושים, או פשפשים? זאת השאלה

נהוג לבלב בין שני השמות הללו המתארים מזיקים שונים לחלוטין. למעשה, פשפשים הם בכלל פשפשי מיטה, עוקצים רק בשעות הלילה, כאשר הם מסתתרים בין קפלי המזרון וממתינים שתרדמו כדי לעקוץ אתכם בנחת ואילו פרעושים חיים בעיקר על גופם של בעלי חיים, אך יכולים להימצא גם באדמה ולעקוץ את העוברים והשבים.

בנוסף, פשפשי מיטה הם זעירים הרבה יותר מאפשר פרעושים ולכן כמעט בלתי נראים לעין בלתי מזוינת בעוד פרעושים, כאמור, הם מספיק גדולים כדי לקיים מופע להטוטים. גם אופן התנועה של שני המזיקים השונים הללו הוא שונה במהותו כי הפרעושים קופצים לגבהים ומרחקים ניכרים ואילו פשפש המיטה יכול לנוע במהירות, אך אינו קופץ.

 

למה חשוב לבצע הדברה מקצועית של פרעושים ביסוד המעלה?

ראשית כל, עקיצת פרעושים יכולה להיות מציקה ולעורר חוסר נוחות ניכר. שנית, כאשר פרעושים רבים נמצאים על גופו של בעל חיים ללא טיפול הדברה, הוא עלול לסבול לבסוף מאנמיה, בגלל מציצת הדם הבלתי פוסקת. שלישית, פרעושים מעבירים טפיל קשה ונפוץ אצל כלבים בעיקר, בשם תולעת הסרט.

התפתחות בלתי מבוקרת של הטפיל יכולה לגרום סבל רב לבעל החיים ולבסוף אף למוות. רביעית, פרעושים מעבירים מחלות זיהומיות מסוכנות, שיכולות לפגוע גם בבני אדם, כאשר הם מוצצים דם של בעלי חיים נגועים ומשם עוברים לבעלי חיים, או בני אדם כשהם נושאים עימם את המחלה ומעבירים אותה לפונדקאי חדש.

 

מתי כדאי לבצע הדברת פרעושים ביסוד המעלה?

לעיתים מצב הפרעושים בבית סובל מהזנחה כה חמורה עד כי כמות הפרעושים בבית גדולה מאוד. ניתן להבחין במצב כזה בקלות רבה, מכיון שפרעושים כה רבים במקום אחד מנהלים תחרות קשה על מקורות מזון ולכן קופצים מייד על כל מי שנכנס הביתה.

המצב עשוי להיות מורכב יותר אם יש לכם כמות קטנה של פרעושים בבית, כי אז קצת יותר קשה לזהות את הבעיה, אבל אם תבצעו טאטוא יסודי של הבית, בייחוד באזור הנגוע בפרעושים, תוכלו לראות המון נקודות קטנות שחורות שהן הביצים, או הצואה של הפרעושים.

לעיקרו של עניין, פרעושים מתחילים להתרבות ולהופיע בעיקר בעונות החמות. לכן, אם אתם גרים בבית קרקע עם חצר, או שיש לכם חיות מחמד ואתם כבר מכירים את הנטייה של הפרעושים להגיע דווקא אליכם, רצוי לבצע הדברה מונעת נגד פרעושים עם האביב, כדי שהפרעושים כלל לא יגיעו אליכם הפעם.

 

כיצד לטפל בחיות מחמד ביסוד המעלה נגד פרעושים?

חשוב לצייד את חיות המחמד שלכם בקולר מיוחד נגד פרעושים ולטפל בהם לפני שהפרעושים מגיעים בעזרת אמפולה מיוחדת שאפשר לקנות אצל הוטרינר, או בחנות למוצרי חיות מחמד. כך הפרעושים יתרחקו מחיות המחמד שלכם ומכם לחודשים ארוכים.

בנוסף, יש לטפל במקומות המרבץ של בעלי החיים, כי שם חיים פרעושים וכן ביצי פרעושים, במיוחד כאשר הם מתרבים ללא שליטה, אך גם במצבים קלים יותר, יש להניח כי יימצאו פרעושים וביצי פרעושים גם במקום המרבץ. לכן יש לרסס היטב את מקום המרבץ באמצעות חומר נגד פרעושים ולאחר מכן לבצע שאיבה יסודית באמצעות שואב אבק עוצמתי.

 

הדברה עצמית של פרעושים ביסוד המעלה

אם יש לכם זמן פנוי ואתם רוצים לחסוך בעלויות ההדברה, תוכלו לבצע כמה פעולות אינטנסיביות, שיעזרו לכם להיפטר מפרעושים בבית ביסוד המעלה:

  • כבסו את כל הבגדים המלוכלכים ומשומשים בבית בטמפרטורה הגבוהה ביותר במכונת הכביסה
  • כבסו את כל המצעים בהרתחה
  • בצעו שאיבה יסודית של כל הספות, המזרונים, השטיחים וכן הלאה, רוקנו בזהירות את השקית של השואב, או את הפילטר לתוך שקית ניילון, סגרו אותה היטב והשליכו לפח מחוץ לבית.
  • שטפו היטב את הרצפה בעזרת דלי מים עם אקונומיקה.

 

כיצד מבצעים הדברה מקצועית של פרעושים ביסוד המעלה?

ריסוס על ידי מדביר מקצועי נגד פרעושים ביסוד המעלה מתחיל אמנם גם הוא בניקוי יסודי של הבית, אך בניגוד לשרשרת הפעולות שתצטרכו לעשות אם תדבירו באופן עצמאי, מדביר צריך לרסס את כל שטח הרצפה ואת שטח החצר בנוסף, כך שהפרעושים לא יוכלו להתרבות ולהסתתר באדמה מסביב לשטח הבית.

בנוסף, מדביר מקצועי מכיר את נקודות המסתור האהובות על פרעושים ויודע היכן למצוא את הריכוזים הגבוהים שלהם, כך שאתם מקבלים פעולת הדברה אפקטיבית ומהירה – בתנאי שפניתם למדביר מוסמך ומורשה.

 

הדברת פרעושים ביסוד המעלה – לסיכום

גם אם יש לכם פרעושים בבית, או בחצר, אין סיבה לבהלה. הטיפול בבעיה עשוי להיות מורכב ולכלול פעולות רבות, אך בסופו של דבר הוא יעיל ומרחיק את הפרעושים מהבית וסביבתו לזמן רב. רק חשוב לזכור שלא כדאי להזניח את הבעיה, אלא לטפל בה במהירות בעזרת מדביר פרעושים מקצועי ביסוד המעלה.