לכידת חולדות

✔️ לכידת חולדות

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בכל סוגי ההדברות

✔️ זמינות מעכשיו לעכשיו

✔️ מדביר מוסמך בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום ההדברות

✔️ אפשרות להדברה ולכידה

לשירותי לכידת חולדות חייגו:

077-804-2206 📞

חולדות משמשות חיות מחמד וחיות ניסוי כבר מאות שנים. יחד עם זאת, אם יצא לכם לפגוש חולדה שאיננה מבויתת, בבית שלכם, או באמצע הרחוב בשעת לילה מאוחרת, אתם ודאי יודעים כי מדובר על חוויה לא נעימה בלשון המעטה.

לרתיעה הטבעית של רוב האנשים מן המכרסמים הללו יש מגוון סיבות מוצדקות, אותן נפרט בהמשך, לטובת מי שאינם מודעים לסכנה, אבל חשוב לזכור – אם יש לכם חולדה בבית, בבית העסק, או בסביבת הבית, התקשרו בהקדם האפשרי להזמין מדביר מוסמך ומקצועי ותקבלו לכידת חולדות מקצועית וטיפול בבעיה לטווח ארוך.

לכידת חולדות במרכז

לכידת חולדות בצפון

לכידת חולדות בדרום

לכידת חולדות בשרון

לכידת חולדות בחיפה

לכידת חולדות בירושלים

לכידת חולדות ביהודה ושומרון

 

לכידת חולדות – מכרסמים מסוכנים

רוב האנשים נרתעים באופן טבעי מחולדות, עד כדי כך שלא צריך להסביר כלל שהן מסוכנות, אבל אם אתם נמנים על אוהבי חולדות, או שאינכם מבינים למה צריך להדביר חולדות, כדאי שתמשיכו לקרוא. חולדות הן סוג של מכרסמים, דומים מאוד לעכברים, אבל גדולים הרבה יותר, כמעט בגודל של חתול קטן.

בנוסף, הן חכמות מאוד, בעלות כושר הישרדות מופלא, לומדות מהר והן חסרות פחד, כאשר מדובר על השגת מזון לצורך הישרדות, או הגנה על הצאצאים שלהן. חולדות יכולות לטפס לגובה והן אפילו יודעות לצלול במים כשצריך. משום כך, הם יכולות לחיות על עצים, בתוך הביוב, לצד מקורות מים, בעליית הגג, במרתפים ועוד.

 

למה חולדות נחשבות מסוכנות?

תבונתה הרבה של החולדה אולי לא מסוכנת כשלעצמה, אבל תכונות האופי הקשוח שלה, מצטרפות לשורה של מאפיינים גופניים לא מאוד מעודדים. ראשית כל, יש לחולדות שיניים חדות וארוכות, המשמשות אותן לכרסום חפצים, מזון וגם של יצורים חיים, במיוחד אם הם חסרי ישע. משום כך, ידוע כי חולדות יכולות במקרים מסוימים לכרסם בגוף של תינוק, או קשיש חסר ישע, הנמצא לבדו ללא השגחה.

יחד עם זאת, חולדות יכולות גם "סתם" לנשוך ולהעביר מחלות קשות שנמצאות להן בתוך הפה. למעשה, נשיכת החולדה מלאה בכל כך הרבה מזהמים ומחוללי מחלות, עד כי היא נחשבת מסוכנת כמו הכשה של נחש ארסי. אל תחכו, הזמינו לכידת חולדות מחברת הדברות מקצועית ומנוסה.

 

כיצד חולדות נכנסות לבית?

למען האמת, חולדות לא נכנסות רק לבתים, כי אם גם למפעלים, בתי מלון, מסעדות, חנויות, משרדים ואפילו ספינות ומטוסים. הן רבות תושייה, גמישות, חכמות וחסרות פחד. הן יכולות להיכנס דרך פתחים קטנים בהרבה מגודלן הנראה לעין, הן יכולות לשחות ולהיכנס דרך הצנרת, או מערכת הביוב ואפילו האסלה, הן יכולות לטפס לגובה ולהיכנס דרך החלון ועוד.

 

כיצד ניתן למנוע חדירת חולדות אל הבית?

למעשה במקרים מסוימים זה כמעט בלתי אפשרי למנוע כניסת חולדות לתוך מבנה, בעיקר אם מדובר על מבנה גדול, כמו מפעל, או בית מלון ואפילו בית חולים.

מנגד, אם מדובר על הבית שלכם, או על עסק שדלתו סגורה רוב הזמן, תוכלו למנוע הגעה של חולדות, אם תקפידו לשמור על ניקיון, הימנעו מהשארת אוכל חשוף במקומות פתוחים, תקפידו לפנות את פחי האשפה לעיתים תכופות ותשמרו על סדר וניקיון גם בגינה שלכם.

אם כל זה לא עזר ואתם מגלים שיש חולדות בסביבת הבית בכל זאת, חשוב להזמין מדביר מומחה בלכידת חולדות, שיש לו את הכלים, הידע והניסיון הדרוש לצורך לכידה של חולדות באופן ספציפי.

 

מה כוללת לכידת חולדות?

לכידת חולדות ללא המתה היא פעולה אפשרית, המתבקשת כאשר יש לקוחות שאינם מעוניינים בהרג של בעלי חיים (מזיקים ככל שיהיו), או כאשר יש סיבה אחרת שלא להמית את החולדה, אלא ללכוד אותה ולהעביר אותה למקום אחר.

במקרים אלה, אתגר משמעותי עבור המדביר הוא לאתר את המקומות בהם מסתתרות החולדות, כדי להניח את המלכודות במקומות הנכונים.

 

באילו מלכודות אפשר להשתמש?

המלכודת היעילה ביותר ללכידה של חולדות ללא פגע, היא מלכודת כלוב. מדובר על מלכודת בצורת קופסה מאורכת ממתכת, עם דלת נפתחת המחוברת למנגנון קפיץ.

הקופסה מחוררת היטב, כדי לספק לחולדה אוויר לנשימה ובחלקה העליון מותקן וו קטן, עליו מתקינים את המזון (הפיתיון). כאשר החולדה נכנסת לקופסא ונוגעת במזון, היא מפעילה את מנגנון הקפיץ וכך דלת הכלוב נסגרת מאחוריה בעוצמה רבה.

המנגנון מבטיח כי גם פתיחה של הדלת מצריכה שימוש בכוח רב ולכן, בתנאי שיש לכם מלכודת מתאימה לחולדות, תקנית ואיכותית, החולדה לא תצליח לצאת ממנה, אלא אם תפתחו לה את הדלת בעצמכם. כל סוג אחר של מלכודת מתאים להדברה ולא ללכידה של חולדות. בנוסף, חשוב לציין כי רק עזרה של מדביר מוסמך תבטיח לכם שימוש תקין ונכון במלכודת.

 

לוכד חולדות

לצורך איתור לוכד חולדות מקצועי יש לבדוק כי הוא מחזיק ברישיון מתאים. לכידת חולדות יכולה להתבצע רק על ידי בעל מקצוע מוסמך, מורשה ומנוסה ואין בשום אופן לנסות לבצע לבד את הפעולה.

בנוסף, חשוב להקפיד על פעולה מהירה ולא להמתין זמן רב עד להגעת המדביר, שכן החולדות יכולות לגרום נזקים ניכרים בעת ההמתנה. לכן, מומלץ לוודא כי המדביר אכן נמצא קרוב למקום בו נמצא הבית, או המבנה שאתם רוצים לטפל בו.

לבסוף, יש לבדוק היטב מהי השיטה בה מתכנן המדביר שלכם להשתמש ומה הוא מתכנן לעשות עם החולדה לאחר שלכד אותה.

 

לסיכום

לכידת חולדות היא פעולה אפשרית, אבל חושב לזכור שאין היא פשוטה לביצוע. לכן יש להזמין מדביר מוסמך ומורשה, בעל ניסיון מוכח בלכידת חולדות ואף לברר כי הוא אכן מתכנן ללכוד את החולדה ואז לשחרר אותה במקום מתאים.

מלבד זאת, חשוב לזכור כי חולדה נחשבת למזיק מסוכן מאוד ולכן אין לנסות ללכוד אותה באופן עצמאי. כמו כן, חשוב להזמין מדביר בהקדם האפשרי, כדי למנוע מהחולדה הזדמנות לגרום נזקים חמורים ואף להתרבות.