ריסוס ברחשים בדרום

✔️ ריסוס ברחשים בדרום

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בכל סוגי הריסוסים

✔️ טכניקות ריסוס חדישות ומתקדמות

✔️ מדביר מומלץ בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום ריסוס ברחשים בדרום

✔️ הדברה אקולוגית ששומרת על הסביבה

לשירותי ריסוס ברחשים בדרום חייגו:

077-804-2206 📞

 

ברחשים הם חרקים זעירים, שגודלם הזעיר לא עוצר בעדם מלהפוך למזיקים שנואים במיוחד, בגלל המנהג שלהם לנוע באוויר, כאשר הם עפים בתוך נחילי ענק. כך הם מפצים על גודלם הזעיר באמצעות התקבצות בנחילים, שאין לאן לברוח מהם, במיוחד אם אתם נמצאים ליד מקור מים עומדים, או באזור שיש בו אטרקציה אחרת עבור ברחשים.

אם יש לכם ברחשים בסביבה, אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולהזמין ריסוס ברחשים בדרום והבעיה תטופל באופן יעיל ומקצועי.

 

ריסוס ברחשים בדרום – איך מזהים אותם?

ברחשים הם חרקים מעופפים, זעירים בגודלם – בין 1-4 מילימטר. הם דומים מעט ליתושים, אבל חלקם כה זעירים שהם יכולים להיכנס לבית אפילו דרך רשתות נגד חרקים. יש להם צבע אפור, אבל הם לפעמים עוקצים ומוצצים דם ואז צבעם משתנה לאדום – חום.

עקיצות ברחשים הן מציקות כמעט כמו עקיצות יתושים, אלא שהם נוטים לעקוץ בעיקר בשעת בין ערביים ויכולים להעביר מחלות – לבני אדם ולבעלי חיים באמצעות העקיצה שלהם.

 

מדוע חשוב לבצע ריסוס ברחשים בדרום

ברחשים אינם גורמים לנזקים לרכוש, אינם מחפשים אחר שאריות מזון ואינם פוגעים בצמחי הגינה, אבל הם נוטים לעקוץ ולהעביר מחלות באמצעות העקיצה והם גם מהווים מטרד רציני, כאשר אי אפשר לשבת בחוץ בגלל נחיל ברחשים שהחליט להתמקם דווקא בחצר שלכם. ברחשים נוטים להתרבות במהירות ולכן, אין טעם להמתין שהם יעלמו, אלא יש לטפל במטרד במהירות.

 

מה גורם לברחשים להגיע לבית שלכם בדרום?

ברחשים זקוקים למקור מים עומדים וחמימים כדי להתרבות, בדומה ליתושים. לכן, לעיתים קרובות ניתן לראות נחילי ברחשים מופיעים ביום חמים, לאחר שירד גשם. יחד עם זאת, מזג אוויר חם יכול לעודד הופעה של ברחשים, גם אם יש לכם בגינה נזילה ממערכת ההשקיה, שיוצרת שלוליות, מים עומדים על גג הבניין, בריכת נוי ללא מערכת תקינה של ניקוי והחלפת מים ואפילו בוץ שעומד זמן רב.

משום כך, לצורך טיפול יעיל בבעיית הברחשים, תצטרכו לטפל קודם כל בשורש הבעיה – מקור המים, או הרטיבות שאפשר להם להתרבות מלכתחילה.

 

הדברת ברחשים במים עומדים בדרום

מן הראוי לציין כי מקורות מים עומדים בימים חמים מעודדים גם ובעיקר רביה של יתושים וזה כבר ממש לא צחוק. לכן חשוב להקפיד לטפל במקורות מים אלה ולמנוע את הופעתם, כמה שיותר ביעילות. את זאת תוכלו לעשות על ידי ייבוש של מקורות מים עומדים, טיפול בנזילות ותיקון שלהן.

אם לא ניתן לייבש את המים העומדים מכל סיבה שהיא – אפשר לשפוך כמות נכבדת של אקונומיקה לתוך המים, בתנאי שהמים לא עלולים לחלחל למי תהום, או להגיע לשורשי הצמחים בגינה שלכם. החומר ימית את הזחלים והביצים של החרקים בתוך המים וכך לא תסבלו מהופעתו של נחיל חדש.

לעיתים יש לטפל גם בפתחי ביוב כדי למנוע הופעה של ברחשים, על ידי ניקוי, שימוש בחומר הדברה מתאים וסגירה טובה של הפתח.

 

מתי כדאי להדביר ברחשים בדרום?

עבודתו של מדביר מקצועי לצורך ריסוס ברחשים בדרום נדרשת כאשר מתחילים להופיע נחילים של ברחשים ואתם לא מצליחים למצוא מקור מים עומדים שגרם להם להופיע מלכתחילה.

יחד עם זאת, מומלץ לפנות למדביר מקצועי עם הופעתו של הנחיל, כדי שלא תסבלו מהופעה של נחילים נוספים, בגלל מקור המים הסמוי.

הופעתם של ברחשים מתחילה עם האביב ויכולה להימשך עד סוף הקיץ ולכן יש לבצע ריסוס באמצעות חומרי הדברה מתאימים, על ידי מדביר מקצועי כמובן. את הריסוס יש לבצע בשעות הבוקר המוקדמות, או בשעות הערב, כדי להימנע מחשיפה של חומר ההדברה לשמש.

 

טיפול משולב להדברה אפקטיבית של ברחשים בדרום

ריסוס יחיד אינו תמיד מספיק להדברה של ברחשים, אבל גם ריסוסים תכופים עלולים להיות מזיקים ולכן יש להשתמש בטיפול משולב, הכולל ייבוש של מקורות המים וריסוס במקומות אסטרטגיים. בעיקר במקומות כמו רפתות, לולים ופינות חי – לשם ברחשים מגיעים באופן קבוע.

לצד ייבוש מקורות מים עומדים וריסוס בחומר ייעודי, טיפול משולב כולל גם שימוש במדבקות, שיאפשרו לכם להבין את רמת הנגיעות (כמות הברחשים הנמצאת באזור) וגם להפחית משמעותית את מספרם.

בנוסף, אם עדיין אין לכם רשתות נגד חרקים על החלונות – זה הזמן להתקין כאלה רשתות. אם יש לכם רשתות כאלה וברחשים עדיין נכנסים, בדקו אם יש חורים ברשתות, אותם יש לסגור כמובן.

 

כיצד אפשר להרחיק ברחשים מהמטבח בדרום?

אם ברחשים הצליחו להיכנס לבית שלכם, הם ודאי ישמחו להימצא במטבח – שם יש רטיבות ושאריות מזון בשפע. כדי להרחיק אותם משם ולוודא שלא ירצו לחזור, תוכלו לרכוש מנורה קוטלת חרקים, אליה הברחשים נמשכים ונלכדים בה בקלות. בנוסף, הקפידו לנקות היטב את משטחי העבודה במטבח – רצוי עם אקונומיקה.

הקפידו להשאיר כיור יבש ונקי, הימנעו מהשארת מזון חשוף ופתוח על השיש, או על השולחן, השליכו לפח פירות רקובים, הקפידו על פח אשפה סגור היטב ופנו את הפח לעיתים קרובות. אם כל זה אינו עוזר, תוכלו לרכוש מלכודות דבק, אליהן ברחשים נדבקים בכמויות גדולות ואותן תוכלו להשליך לפח לאחר שהן מתכסות ברחשים. מלכודות אלה מתאימות בעיקר לשימוש בחוץ, אך הן יעילות גם לשימוש בתוך הבית.

 

ריסוס ברחשים בדרום – לסיכום

הדרך היעילה ביותר להרחיק ברחשים מסביבת הבית היא למנוע היווצרות מקורות מים עומדים, או לייבש אותם כאשר הם מופיעים ואף לשפוך לתוכם אקונומיקה, אם לא ניתן לייבש אותם.

אם אין לכם רשתות נגד חרקים על החלונות – מהרו להתקין רשתות כאלה ואם הברחשים כבר פלשו לתוך הבית שלכם, הם יתמקדו בעיקר במטבח ועל כן, הקפידו על משטחי עבודה נקיים ויבשים, כיור נקי ויבש וכן על פח אשפה סגור היטב. ואם כל זה לא עוזר – מדביר מוסמך ומורשה יעשה עבורכם את העבודה בשמחה.