ריסוס זבובים

מחפשים ריסוס זבובים מקצועי? באתר שלנו תמצאו את המדבירים המומלצים והמקצועיים ביותר, משלבים אמינות וניסיון, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו מדביר עכשיו:

✔️ ריסוס זבובים

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בכל סוגי ההדברות

✔️ טכניקות הדברה חדישות ומתקדמות

✔️ מדביר מומלץ בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום ריסוס זבובים

✔️ הדברה אקולוגית ששומרת על הסביבה

 

זבובים הם חרקים קטנים טורדניים, נושאים על גופם חיידקים ומחוללי מחלות שונים, אותם הם מעבירים לכל מי שהם באים איתו במגע. הם ניזונים מאשפה, נבלות וצואה ואף מטילים ביצים במקומות עם ריכוז גבוה של חומרים אלה. מהביצים בוקעות רימות לבנות קטנות ואלה בתורן הופכות לזבובים בעצמן ומתחילות מחדש את מעגל החיים.

יש לכם בעיית זבובים בסביבה? התקשרו אלינו וקבלו הצעה לריסוס לבית עבור זבובים, ברימות ובמוקדי הרבייה שלהם, על ידי מדבירים מוסמכים ומורשים, תוך שימוש בחומרים בטוחים ופיקוח המשרד להגנת הסביבה.

 

ריסוס זבובים – האם זה יעיל?

ריסוס זבובים הוא פעולה יעילה מאוד, אבל לטווח קצר בלבד. במילים אחרות, אם אתם בעלים של גן אירועים, או מתכננים לאחר אצלכם בבית, או בחצר בקרוב, כדאי להזמין ריסוס מקצועי נגד זבובים על ידי שירותי מדביר מורשה שירחיק את הזבובים לזמן ארוך מספיק, כדי שתוכלו להנות מהשהות בחוץ ללא הפרעה. נחמד, אם אתם מחפשים פתרון לטווח ארוך, ריסוס הוא כנראה לא הפתרון.

ריסוס זבובים - האם זה יעיל

 

בחירת אמצעי מתאים להדברת זבובים

מדביר מקצועי ומוסמך יבחר את שיטת ההדברה נגד זבובים בהתאם למקום הנגוע בזבובים. בשטחים חיצוניים, שלא שוהים בהם בני אדם בריכוז גבוה, אפשר להשתמש במלכודות דבק, או מלכודות דלי. חשוב לדעת כי מלכודות אלה מפיצות לעיתים קרובות ריח בלתי נסבל ולכן אינן מתאימות לשימוש במקומות הומים מאדם, כמו גני אירועים.

לעומת זאת, אם הזבובים השתלטו על חלל פנימי כלשהו, כמו מסעדות, מפעלים, אולמות אירועים וכן הלאה, מומלץ להשתמש במלכודות שנקראות "חרקנים", לוכדות את הזבובים באמצעות דבק ומנורות מיוחדות המושכות את הזבובים.

אם הזבובים מגיעים למקום כמו רשת שיווק, חנות לממכר מזון ומקומות שחשוב לשמור בהם על תחושת סטריליות, כדאי להשתמש בקטלנים – מנורות חישמול, אליהן החרקים נמשכים בגלל האור המיוחד ומתים במגע עם הסליל החשמלי.

לסביבה הומה בעלי חיים והפרשות של בעלי חיים, כמו לולים, רפתות ומתקני כליאה אחרים לבעלי חיים, כדאי לבצע ריסוס תקופתי נגד זבובים וכן לטפל ביסודיות באתרי ההשרצה והרבייה שלהם, כדי למנוע התפתחות רימות וביצים לזבובים נוספים.

בחירת אמצעי מתאים להדברת זבובים

 

דרכים למניעת הגעה של זבובים

אם אתם סובלים מהתפשטות של זבובים בסביבה שלכם, כנראה שהם מגיעים ממקור כלשהו של פסולת לא מטופלת. זו יכולה להיות רפת בקרבת מקום, או שדה חקלאי שדישנו אותו בזבל פרות, שם הזבובים יכולים להתרבות ללא מפריע – אם לא מטפלים בחומרים המושכים את הזבובים לאזור.

בנוסף, קומפוסטר פתוח שאינו מטופל כראוי, פח אשפה עם פסולת רטובה שלא מפנים אותו לעיתים תכופות, מערכות ביוב לא מטופלות – כל אלה ועוד, יכולים להיות מצע גידול מושלם לזבובים. שם הם מתרבים ומשם הם מגיעים בהמוניהם, על כל החיידקים שהתמקמו על גופם מערימות הפסולת שמהן הגיעו, כדי להסתובב לידכם ובתוך הבתים שלכם.

לכן הפעולה המונעת החשובה מכולן היא שמירה על היגיינה, סניטציה וכן פינוי מוסדר של פסולת. פח אשפה סגור, גם אם הוא מכיל פסולת רטובה, אטרקטיבית לזבובים, בתנאי שמפנים אותו לעיתים תכופות ומקפידים לסגור את המכסה, לא צריך להיות מקור להגעה של זבובים.

אפילו שדה חקלאי, שדישנו אותו עם זבל פרות, אפשר לרסס בחומר מעכב את התפתחות הרימות, או הורג אותן, כדי שלא יוכלו להפוך לזבובים ואף להתרבות בקצב מסחרר. גם רפת, או לול תרנגולים צריך להיות מטופל כראוי כדי למנוע רביה ותפוצה של זבובים מתוכו. בכל אחד מהמצבים האלה ניתן לטפל באופן יעיל באמצעות שמירה על ניקיון וריסוס מצבורים של חומר מתאים לרבייה של זבובים.

דרכים למניעת הגעה של זבובים

 

רימות זבובים – איך מדבירים אותן

רימות זבובים, נחשבות לעיתים קרובות בטעות תולעים, אך למעשה הן שלב אחד בגלגול של הזבוב, לפני שהוא הופך לבוגר. בשלב הרימה ניתן לראות מקבצים של יצורים קטנים ולבנים, זוחלים ולעיתים מתפזרים לכל עבר. רימות אוהבות לאכול רקמות נרקבות של בשר, אשפה תוססת, צואה של בעלי חיים שונים ועוד. לכן, נקבת הזבוב מלכתחילה מטילה את ביציה במקומות שיכולים לספק לרימות את המזון האהוב עליהן.

כדי להימנע מהגעה של זבובים להטלה ומבקיע של רימות בסביבת הבית שלכם, חשוב לשמור על אזור נקי ומסודר. אם מקור הרבייה שלהם אינו נמצא בשליטתכם, תוכלו להדביר את הרימות הנמצאות אצלכם בבית ולהתקין רשתות נגד זבובים, אך אם הזבובים מתרבים בשטח שלכם, תוכלו להזמין הדברה מקצועית.

מדביר מקצועי מורשה יכול לטפל ברימות באמצעים ביולוגיים, שעוצרים התפתחות רימות, לא מאפשרים להן להפוך לזבובים ועוצרים את הרבייה, או לרסס את האזור בחומר קוטל חרקים, מתאים לטיפול ברימות.

רימות זבובים - איך מדבירים אותן

 

אמצעים טבעיים להרחקת זבובים מהבית

צמחי תבלין

קיימים לא מעט צמחים ארומטיים שיש להם תכונות דוחות חרקים, כמו לבנדר, רוזמרין, רגניום ועוד. צמחים אלה מפיצים ריח טוב ומשפיעים במידת מה על הגעת חרקים לסביבה.

 

רשתות נגד חרקים

אחת הדרכים היעילות והבטוחות להרחקת חרקים, ללא שימוש ברעלים, או פגיעה בסביבה. החיסרון היחיד בשיטה הוא שהיא לא עוזרת למי שנמצא בחוץ.

 

שמן ארומטי

אותם צמחי תבלין שכדאי לשתול בגינה הם חומרי הגלם שמהם מייצרים שמנים ארומטיים בעלי סגולות שונות, בין היתר גם הרחקה של חרקים. צלחת, או קופסה עם שמן ארומטי מעורבב במעט מים יכולה להרחיק את החרקים ובמידת הצורך הזמנת של מדביר מזיקים.

 

לימון וציפורן

אמנם עוד לא הגיע יום כיפור, אבל חצי לימון שנועצים בו כמה מקלות ציפורן, ידוע כמרחיק זבובים יעיל. אפשר לפזר כמה כאלה בפינות הבית ולקוות שהזבובים יתרחקו.

אמצעים טבעיים להרחקת זבובים מהבית

 

ריסוס זבובים – לסיכום

בחרו שיטה מתאימה לכם להרחקה, או הדברה של זבובים ונסו אותה לתקופה, אבל אם אתם רוצים טיפול יעיל ובטוח, כדאי שתזמינו ריסוס זבובים או בעלי מקצוע בתחום.

מה היה לנו עד עכשיו?