ריסוס מחיר

✔️ ריסוס מחיר מ-250₪

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בכל סוגי הריסוסים

✔️ טכניקות הדברה חדישות ומתקדמות

✔️ מדביר מומלץ בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בריסוס

✔️ הדברה אקולוגית ששומרת על הסביבה

לשירותי ריסוס חייגו:

077-804-2206 📞

 

הדברה היא פעולה חיונית בתחומים רבים ושונים של החיים. החל בהדברה של הבית וסביבותיו וכלה בהדברה של מבני ציבור, שטחים חקלאיים, מבני מסחר, בתי ספר ובנייני מגורים, הדברה מקצועית עוזרת לשמור על שגרת חיים נעימה, איכות חיים גבוהה וסביבת מחיה נקיה ובטוחה. זקוקים להדברה? רוצים לקבל הצעת מחיר? התקשרו עכשיו וקבלו הצעה שלא תרצו לסרב לה.

ריסוס במרכז

ריסוס בצפון

ריסוס בדרום

ריסוס בשרון

ריסוס בחיפה

ריסוס בירושלים

ריסוס ביהודה ושומרון

 

מה משפיע על מחירי ריסוס?

משתנים רבים משפיעים על מחיר ההדברה ולכן אפשר למצוא טווחי מחירים רחבים מאוד, גם כאשר מדובר על פעולות הדברה זהות לכאורה.

 

גודל המקום המיועד לריסוס

גודל החלל המיועד לריסוס הוא כנראה המשתנה המשמעותי ביותר, כאשר יתכן חלל קטן מאוד, או חלל עצום שאותו צריך להדביר ואי אפשר לצפות שהמחיר יהיה זהה לשניהם ולו רק בגלל שימוש בכמויות שונות של חומר כדי לכסות חללים בגדלים שונים. כמובן שגם מידת המאמץ ופרק הזמן הדרוש לביצוע משתנה בהתאם לגודל המרחב המרוסס וגם את זה יש לקחת בחשבון.

 

סוגי מזיקים לריסוס

משתנה קריטי נוסף משפיע על מחיר ריסוס והוא כמובן סוג ההדברה. קיימים אינספור סוגי מזיקים ובכל אחד מהמקרים יש לטפל באמצעים שונים, באופן שונה וחומרים שונים. כל למשל, הדברת תיקנים והדברת נמלים נעשית באמצעות חומרים שונים לחלוטין ולכן במקרה זה, למשל, מומלץ להזמין הדברה משולבת, שתוזיל את העלויות ותספק לכם מחיר הוגן לטיפול בשני סוגי המזיקים. גם הדברת מזיקי עץ משתנה בין סוגי המזיקים השונים, המחלות והפטריות. בחלק מהמקרים תצטרכו להזמין ריסוס תקופתי, בחלק מהמקרים תידרש פעולת הגמעה וסניטציה ובמקרים אחרים ימליצו לכם להציב מלכודות ניטור, כדי לזהות את הבעיה ולטפל בה בדרך המתאימה.

 

מצב המקום המיועד לריסוס

בין ריסוס בעליית הגג לבין ריסוס במרפסת שירות לבין ריסוס בממד, או במטבח, חורים בקירות הבית, או בחצר – יש הבדלים גדולים. ככל שקשה יותר להגיע למקום המטופל, כך הדבר יגזול זמן רב יותר מהמדביר, כמו גם מאמץ גדול יותר ולעיתים גם לקיחת סיכונים. כל אלה מובנים מאליהם, אך יש לשלם עבורם ולכן אם המקום שאתם רוצים לרסס אינו נגיש, יש לצפות שמחיר ההדברה יעלה בהתאם.

 

ריסוס משולב

סוגים שונים של מזיקים מצריכים פעולה משולבת של ריסוס בצירוף שיטות הדברה והרחקה נוספות, כדי לאפשר פעולה אפקטיבית. טרמיטים למשל, הם דוגמה למזיקים, שאם הם מצליחים לחדור לתוך המבנה יש צורך בפעולה ארוכת טווח, מורכבת ומשולבת של ריסוס, איתור הקן והדברת הקן, יצירת שכבת הגנה מסביב לבית למניעת פלישה חוזרת ועוד. גם כיני יונים הן דוגמה מצויינת למזיקים שקשה להיפטר מהם ויש צורך בפעולה משולבת כדי להדבירם – החל בניטור מקומות הדגירה שלהם, ריסוס, שאיבה וכלה בחיטוי האזורים בהם נמצאו הכינים. כל זאת רק כדי לשוב לפעולת ריסוס נוספת לאחר שבועיים כדי להבטיח שגם בכינים שרק בקעו מהביצים לא יוכלו להתרבות.

 

סוגי הדברות

גורם נוסף המשפיע על מחירי ההדברה הוא סוג ההדברה. כיום קיימות הדברות מסוגים שונים, הנפוצה שבהם היא הדברה כימית. לצד הדברה כימית אפשר למצוא כיום שיטות הנמצאות בשימוש נפוץ יחסית כמו הדברה ביולוגית, הדברה אלקטרונית והדברה ירוקה, לכל אחת מהשיטות שיטת תמחור אחרת.

 

הדברה כימית

שימוש ברעלים כימיים הגורמים למוות של המזיקים בדרכים שונות. רעלים אלה עשויים להיות מסוכנים לאדם ולסביבה ולכן הנטיה היא לצמצם את השימוש בהם למינימום. למרות זאת הם עדיין נפוצים בגלל האפקטיביות המוכחת שלהם במחירים נמוכים יחסית.

 

הדברה ביולוגית

שימוש בבקטריות, מחוללי מחלות ואף טורפים טבעיים של המזיקים כדי להדביר, או להרחיק אותם, נחשבת יקרה בהשוואה לשיטות אחרות, אך אפקטיבית מאוד במקרים מסוימים, שומרת על ניקיון הסביבה ואין בה סכנת הרעלה.

 

הדברה אלקטרונית

שימוש במכשירים המשמיעים תדרים נמוכים מאוד, או מקרינים גלי אור בתדרים בלתי נראים לעין האנושית, המרחיקים את המזיקים השונים מהסביבה. מתאים במיוחד להרחקה של בעלי חיים מוגנים, כמו עטלפים. אמצעי בעל יעילות חלקית.

 

הדברה ירוקה

משפחה של חומרים ושיטות הדברה מהטבע, שאינם רעילים לאדם ואינם פוגעים בסביבה, אלא מתמקדים במזיק עצמו בלבד. בתוך קטגוריה זו נכללים גם האמצעים העממיים להדברה ביתית, כמו שימוש בחומרים טבעיים שונים, המרחיקים מזיקים, ביניהם קינמון, שום, טבק, סבון, חומץ ועוד.

 

הצעת מחיר לעבודת הדברה

אם אתם זקוקים לפעולת הדברה פשוטה יחסית, כמו טיפול מונע נגד תיקנים ונמלים, ייתכן שתוכלו להסתפק בהצעת מחיר סנטדרטית, אך אם יש לכם צורך בריסוס נגד מזיק עיקש במיוחד, שעשוי לדרוש מכם פעולת הדברה מורכבת ויקרה, הקפידו לקבל מהמדביר שלכם הצעת מחיר מפורטת, לאחר שביקר אצלכם בבית והבין את גודל הבעיה ואת הדרכים המתאימות לטפל בה. כמובן שחשוב לדרוש מהמדביר גם אחריות על העבודה.

 

הדברה עצמית

היתרון העיקרי של הדברה באמצעים ביתיים הוא במחיר. מדובר על מיכלים לשימוש ביתי באמצעות ריסוס, המכילים חומרי הדברה במינון נמוך, נחשבים בטוחים לשימוש וגם זולים יחסית. שימוש בחומרים אלה חייב להיות זהיר, כי שימוש לא נכון בחומרים אלה יכול לעלות מחיר גבוה הרבה יותר מכמה מאות שקלים.

 

לסיכום

מחירי הדברה משתנים לפי פרמטרים שונים, כמו גודל המקום המרוסס, סוג המזיקים, נגישות למקום, פעולת ריסוס משולבת, בית צמוד קרקע או דירה בבניין משותף ועוד. מה שלא משתנה בשום מצב הוא הצורך לפעול רק מול מדביר מורשה ומוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה, המחזיק בהיתרים רלוונטים ובידע מקצועי רחב, שמאפשר לו לשמור על הבטיחות שלכם, של ילדיכם ושל הסביבה, כאשר הוא מבצע את פעולה ההדברה.