ריסוס נמלים בדרום

✔️ ריסוס נמלים בדרום

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בכל סוגי הריסוסים

✔️ טכניקות הדברה חדישות ומתקדמות

✔️ מדביר מומלץ בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום ריסוס נמלים בדרום

✔️ הדברה אקולוגית ששומרת על הסביבה

לשירותי ריסוס נמלים בדרום חייגו:

077-804-2206 📞

 

"לך אל הנמלה עצל, ראה דרכיה וחכם.." אמר לפני המון שנים שלמה המלך ואילו מאיר שלוי תהה אם אמנם שלמה המלך העריץ את הנמלה, או שמא ביקש לעודד את בני עמו לעבוד קשה יותר, כדי להגדיל את עושרו. כך, או כך, מאז ימי שלמה המלך עברו הרבה מים והרבה יותר נמלים בנהר וכיון אפשר לומר, די באופן ודאי, שמעט מאוד אנשים חושבים על הנמלים באופן חיובי.

רוב האנשים מחפשים דרכים יצירתיות למנוע גישה של נמלים אל הבית, אל העסק ואפילו אל הסביבה הקרובה ולשם כך אנחנו כאן – אם אתם זקוקים להדברה של נמלים, אל תהססו, פשוט התקשרו אלינו והזמינו ריסוס נמלים בדרום והבעיה תטופל.

 

פתיונות ג'ל להדברת נמלים בדרום

ריסוס נמלים בדרום פעמים רבות מוכיח את עצמו כלא יעיל לטווח הארוך מסיבה אחת פשוטה – הוא לא מטפל בקן הנמלים ואינו מדביר את הנמלים בביתן שלהן, אלא בביתכם שלכם.

במילים אחרות, הנמלים כנראה יבינו את הרמז ויתרחקו לכם מהבית, אולי אפילו לזמן רב, אבל סביר להניח שהן גם יחזרו אחרי שיפוג ריח הריסוס ויעלם הרעל מהקירות ומהרצפה שלכם.

מנגד, שימוש בפתיונות ג'ל פותר את הבעיה מהשורש – הוא פוגע בקן הנמלים עצמו. כאשר נמלה (למרות שהסוג הזה של הדברה יעיל מאוד גם נגד תיקנים) נתקלת בפתיונות ג'ל היא לוקחת אותם איתה אל הקן מתוך מחשבה שמדובר על מזון. היא לא יודעת שזה בעצם רעל וכל היא מרעילה מבלי דעת את כל הקן, כולל המלכה. כתוצאה, לאחר כמה ימים מושמדות כל הנמלים בקן ולכן פתיונות ג'ל נחשבים לאחד מאמצעי ההדברה היעילים ביותר נגד נמלים.

יחד עם זאת, פתיונות ג'ל אינם נפוצים במיוחד בעולם ההדברה משתי סיבות:

  1. מחיר גבוה של החומרים
  2. לוקח כמה ימים עד שהג'ל עושה את העבודה
  3. יש להתאים את סוג הפתיון לסוג הנמלה ולשם כך יש לעקוב אחר הנמלים, לאתר את הקן שלהן, לזהות באופן ודאי את סוג הנמלה ורק אז להשתמש בג'ל המתאים.

משום כך, עדיין קיימות שיטות רבות ומגוונות להדברה של נמלים בדרום.

 

ריסוס נמלים בדרום בחומרים ירוקים

הדברה אורגנית, או הדברה ירוקה, הם כינויים לשימוש בחומרי הדברה שפגיעתם בסביבה היא מינימלית בהשוואה לחומרי הדברה אחרים. למעשה הם מיוצרים מצמחים – ליתר דיוק מפרחי חרצית, המכילים חומרים הפוגעים בנמלים.

לצורך ייצור חומרי הדברה אלה, עושים שימוש גם בחומרים כימיים שונים, אך לפי התקן של המשרד להגנת הסביבה בישראל, שימוש בחומרי הדברה מסוכנים, כמו זרחן הוא אסור.

כדי להיות בטוחים שהמדביר לכם משתמש בחומרי הדברה בטוחים ומורשים, מומלץ לצלם את החומר שהמדביר הביא איתו ולבדוק באתר של המשרד להגנת הסביבה, או לבקש ממנו מראש בטלפון, שיביא איתו חומרים נקיים בלבד.

בכל מקרה, לאחר שהמדביר סיים עם ריסוס נמלים, יש לאוורר היטב את הבית ולהמתין מספר שעות לפני שחוזרים לבית ולשגרה.

 

דגשים לבחירת מדביר עבור ריסוס נמלים בדרום

ריסוס חומרי הדברה בדרום, כאמור, גם כאשר מדובר על חומרי הדברה נגד נמלים, עשוי להיות מסוכן, אם הוא נעשה באופן לא מקצועי, לפגוע בבני אדם על ידי הרעלה, או בחיות מחמד, או בחיות בר. לכן, גם כאשר אתם מזמינים מדביר ממקור אמין  ואפילו אם קיבלתם עליו המלצות, כדאי לבדוק את הדברים הבאים:

  • יש לו רישיון מדביר בתוקף, מטעם המשרד להגנת הסביבה
  • יש לו רישיון בתוקף להדברה של סוג המזיקים הרלוונטי
  • יש לו רישיון בתוקף לשימוש בחומרי ההדברה הרלוונטים
  • חומרי ההדברה שלו מורשים, בעלי תו תקן ותוקף לוונטי
  • אם הוא עוסק בהדברה בגינה, או בשטחים חקלאיים, הוא צריך להשתמש בחומרים בטוחים לשימוש ומאושרים על ידי משרד החקלאות

 

כיצד ניתן למנוע הגעה של נמלים לבית בדרום?

נמלים, כמו מזיקים רבים אחרים, מחפשות מקורות מזון. את המזון שהן מוצאות הן לוקחות איתן אל הקן, כדי לצבור שם מאגרי מזון לחורף, כדי להאכיל את המלכה ואת הצאצאים החדשים ולכן הן יכולות לשאת משקלים גדולים של מזון (באופן יחסי למשקל גופן כמובן) למרחקים ארוכים.

לשם כך, הן מחפשות בעיקר פירורים ופיסות מזון קטנות, כמו גרגירי סוכר ואורז, פירורי מזון על הרצפה ועל השולחן, או על משטחי העבודה במטבח, על אדמת הגינה ועוד. לכן, הפעולה הראשונה והחשובה ביותר שיש לבצע כדי למנוע הגעה של נמלים אל הבית היא שמירה על הניקיון –  טאטוא של הרצפה לעיתים תכופות, ניקוי משטחי העבודה במטבח ושולחנות האוכל, פינוי צלחות מזון מחדרי הבית, שטיפה תכופה של הרצפה במים עם סבון, חומר נגד נמלים, או אקונומיקה.

יחד עם זאת, יש לזכור כי הנמלים מאמצות לעצמן מסלול גישה למקורות המזון ברחבי הבית ולכן חשוב לא פחות לסגור בפניהן את כל האפשרויות לכניסה אל הבית: ניתן לרכוש ברשתות השיווק חומר בטוח לשימוש ביתי, לריסוס נגד נמלים.

את החומר יש לרסס סביב כל הפתחים של הבית, בדגש על הרצפה והמשקוף, כדי שהנמלים לא ימצאו אף דרך גישה פתוחה לתוך הבית. אלה חומרים יעילים בדרך כלל, שיכולים למנוע חדירת נמלים אל הבית במשך שבועות.

 

מתי כדאי להדביר נמלים בדרום?

נמלים פועלות בדרום לאורך כל השנה, אם כי בימי האביב והקיץ פעילותן מתגברת. משום כך, בחורף כמעט שלא רואים נמלים בדרום ולכן כדאי לבצע הדברה מונעת נגד נמלים בתחילת האביב. כך יהיה לכם שקט נפשי לכל העונה החמה.

 

ריסוס נמלים בדרום – לסיכום

ריסוס נמלים בדרום הוא פעולה יעילה ומומלצת להדברה מונעת והדברה בכלל, של נמלים בתוך הבית, בבית העסק, במוסדות, במבנים מסחריים ואף בחוץ – בגינה הביתית או הציבורית. כדי להדביר נמלים בדרום באופן היעיל ביותר, יש למצוא את הקן ולהכניס את חומרי ההדברה לתוכו ולשם כך דרוש כמובן מדביר מקצועי.