אודות

המדביר מהעיר לשירותך תמיד

אנו, בחברת המדביר מהעיר שמים את הלקוח במרכז ורוצים בטובתו בלבד. על מנת למלא ייעוד זה, אנו מתחייבים להציב את הסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר, ולהעניק שירות מצוין ללא פשרות. כמו כן, המחיר אותו אנו מציעים הוא מהזולים בשוק, כמובן שלא על חשבון רמת המקצועיות והשירות.

 

על איכות המדביר לא מתפשרים

פעולת ההדברה כוללת בתוכה שימוש בחומרים מסוכנים מאד, העלולים להשפיע זמן רב אחרי מועד ההדברה עצמו. שימוש בחומרים שאינם מתאימים עלול לסכן את הסובבים או את חיות המחמד החיות בסביבה הקרובה. הזמנת שירותי הדברה מקצועיים ומנוסים, העומדים בתנאי הבטיחות של משרד החקלאות תבטיח לכם הדברה בטוחה ויעילה, ותבטיח את בריאותם וביטחונם של כל הסובבים אתכם.

 

הדברה עצמית VS הדברה מקצועית

ישנם מוצרי הדברה רבים המציעים את עצמם לשימוש ביתי, כלומר ללא צורך במדביר מקצועי. ישנם מקרים בהם אמצעים אלו אכן יעילים, אולם במידה והבעיה חוזרת על עצמה מספר פעמים מומלץ לפנות למדביר מקצועי על מנת שיטפל בבעיה בצורה שורשית יותר.

בנוסף, ישנם מקרים בהם דרושים חומרים קטלניים יותר מהחומרים המשווקים לשימוש ביתי. במקרים אלו חובה להיעזר בשירותיו של מדביר מקצועי מורשה, על מנת להבטיח את בריאותכם.

 

אילו שירותי הדברה אנו מספקים

המדביר מהעיר מציע את כל סוגי ההדברה, ביניהם ניתן למנות: עכברים, חולדות, נחשים, חולדים, פשפשים, יתושים, נמלים, תיקנים, צרעות, דבורים, קרציות, עשים, הרחקת יונים, סילוק פגרים ועוד – לכולם קיים אצלנו המענה היעיל ביותר והמתאים ביותר עבורכם!

מה היה לנו עד עכשיו?