הדברה למוסדות וארגונים

חלק מהאחריות שלכם בתור מנהלי בית ספר, גן או כל מוסד או ארגון אחר, היא לשמוע על רמת תברואה תקינה. אתם מתארים לעצמכם איזה אסון עלול להתרחש אם תהיה בעיה של תיקנים, נמלים, קרציות או כל חיה אחרת במקום שבו אתם עובדים? זו עלולה להיות בעיה חמורה ולכן בהחלט כדאי לעשות כל מה שאפשר כדי להימנע מהמצב הזה. לא תמיד צריך לחכות לרגע שבו תהיה בעיה או מגפה שיהיה לכם הרבה יותר קשה למגר, כי אם אתם יכולים להדביר מראש וכך למנוע את הבעיה, מדוע שלא תעשו זאת? הדברה למוסדות וארגונים זה כל מה שצריך כדי לשמור על רמת היגיינה גבוהה במקום, אז למה שלא תזמינו שירות כזה כבר עכשיו?

אל מי פונים?

למרות שיש הרבה מאוד חברות של הדברה שנותנות שירותים מגוונים בכל רחבי הארץ, לא בכל מקום תקבלו את הטוב ביותר. ראשית, לצערנו הרב לא כל החברות עובדות עם אישורים ושנית, לא כל המדבירים עושים עבודה מספיק טובה. ממש כפי שבתחומים אחרים דרוש ניסיון וידע, כך קורה גם בכל מה שקשור להדברה למוסדות וארגונים. הידע מסייע למדבירים לבחור את שיטת ההדברה הכי טובה שיש ובצורה כזאת תוכלו להבטיח שאתם עושים עבודה נכונה וכי בסופו של דבר – המזיקים יורחקו מהמקום. בנוסף לכך, אנחנו מציעים לכם גם לבדוק באיזו שיטה של הדברה בוחרים המדבירים שלכם. האם הם עושים שימוש בחומרי כימיים חזקים ומסוכנים כי הם החומרים שנחשבים ליעילים ביותר? או שאולי מדובר על חברה שמציעה גם את האפשרות של שימוש בחומרי ירוקים ואורגניים? יש לבדוק את הנושא הזה לעומק כי בסופו של דבר, המטרה היא אומנם ליצור מוסד חופשי ממזיקים, אך לא כדאי לעשות זאת עם חומרים חזקים ומסוכנים. כדאי לדעת שבימינו יש גם לא מעט חומרים ירוקים שלא מזיקים לסביבה כך שבהחלט שווה לקחת זאת בחשבון.

כמה תשלמו על שירותי ההדברה?

הדברה למוסדות וארגונים זו כמובן הוצאה כלכלית לא קטנה, ולמרות שעושים זאת בדרך כלל פעם בשנה, מדוע שנשלם על כך הון עתק? ויתרה מכך, האם באמת כאשר משלמים על שירותי ההדברה מחירים גבוהים יותר זה גם אומר שהתוצאה תהיה יותר מוצלחת? ושבסופו של דבר ההדברה תחזיק מעמד ליותר זמן? לא תמיד זה המצב. אם כן, אתם בוודאי שואלים, מה כדאי לעשות בנידון וכמה באמת צריך לשלם? ההמלצה שלנו היא לפנות אל כמה גורמים שונים, לראות איפה זה יוצא לכם יותר זול והאם יש חברה שיכולה להציע לכם מחיר נוח במיוחד. אתם תראו שאם המוסד או הארגון שאתם עומדים בראשו יהיה מודבר בצורה מושלמת תוכלו לעבוד בו בשקט ומבלי חשש למגפות הנגרמות ממזיקים כאלה ואחרים.

מה היה לנו עד עכשיו?