הדברת נמלים בחיפה

✔️ הדברת נמלים בחיפה

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בכל סוגי ההדברות

✔️ זמינות מעכשיו לעכשיו

✔️ מדביר מוסמך בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום הדברת נמלים בחיפה

✔️ המחיר הכי טוב בשוק

לשירותי הדברת נמלים בחיפה חייגו:

077-804-2206 📞

 

נמלים קיימות לצד בני האדם כנראה משחר האנושות. הן מגיעות לבתים כדי לחפש שאריות מזון, לפעמים מקימות קן בגינה, או מחפשות מקום חם להסתתר בו בימים קרים. הן נעות בשיירות ארוכות, עם משמעת צבאית, כוחות של גיבורי על, מטפסות על השיש, נכנסות לצנצנות סוכר ודבש ובגדול – מאוד מאוד מפריעות.

אם יש לכם בבית, או בגינה בחיפה פלישה של נמלים, צרו קשר מיידי וקבלו טיפול מהיר, מקצועי ואמין שירחיק את הנמלים מהאזור.

 

הדברת נמלים בבית בחיפה – למה זה חשוב?

אתם כבר מכירים את זה – נמלה אחת מגיעה לגשש אצלכם בבית, מוצאת כמה פירורים וקוראת לכל החברות שלה. מכאן והלאה הדרך קצרה לרגע שבו תמצאו נחילי נמלים בתוך ארונות מטבח, על השיש, על הרצפה בסלון ואפיו על הספה ועל הקירות. חלק ממיני הנמלים עוקצים, או נושכות, אבל עיקר המפגע מתמקד בנזק שהם גורמות למאגרים של מזון יבש, כשהן כבר לא מוצאות מספיק פירורים על הרצפה.

כך הן מכינות את הקן שלהן לימי החורף, אז הן מתכנסות בקן וזקוקות למאגרי מזון גדולים כדי לשרוד. בשלב זה, לעיתים הדברה ביתית של ספריי לריסוס חומרי הדברה אינה מספקת וזה הזמן לקרוא למדביר נמלים בחיפה.

 

הדברת נמלים בגינה בחיפה – למה צריך את זה?

קיני נמלים בגינה בחיפה יכולים לגרום לנזקים רבים:

 • נמלים מטפחות כנימות ומזיקי צמחים אחרים, המפרישים טל דבש, אותו הן אוהבות לאכול. במילים פשוטות, נמלים מתחזקות קהילות גדולות של מזיקי צמחים בגינה ומסייעות בכך פגיעה בצמחי הגינה.
 • נמלים חופרות מחילות מתחת לאדמה, פוגעות בשורשי הצמחים וגורמות לצמחים להתייבש. הנזק ניכר בעיקר במדשאות, אך גם צמחים אחרים עלולים להיפגע.
 • נחילי הנמלים לא מסתפקים בפעולה של חפירת מחילות מתחת לאדמה ונמצאים גם על פני הקרקע, בונים תלוליות חול, מטפסים על רהיטי הגן, עוקצים את הילדים המטיילים יחפים בדשא ועוד.

 

כיצד להדביר ולהרחיק נמלים מסביבת הבית בחיפה?

תוכלו לבצע פעולה מקיפה של הדברה והרחקה של נמלים מסביבת הבית שלכם בחיפה בכוחות עצמכם באופן הבא:

 1. בדקו היכן יש ברצפה ובקירות פתחים וסדקים, מהם הנמלים נכנסות פנימה. את הפתחים הללו יש לסתום, או לרסס היטב בחומר הדברה מתאים, שנשאר לאורך זמן.
 2. רססו בחומר עמיד את כל פתחי הכניסה לבית – חלונות, דלתות, משקופים ועוד.
 3. שמרו על רמה גבוהה של ניקיון בתוך הבית – אל תשאירו פירורים על הרצפה, או על השולחן, או על השיש. הקפידו לטאטא ולשטוף את הרצפה באופן יומיומי, רצוי לשלב בחומר שטיפת הרצפה גם חומר מרחיק נמלים כמו אקונומיקה.
 4. יש לרסס גם מתחת לכיורים, מאחורי ומתחת לארונות המטבח, ואף מאחורי המקרר.
 5. הציבו פתיונות – אם קן הנמלים אינו נגיש ואתם לא מצליחים להגיע למקום ממנו הם נכנסות לבית, תוכלו לרכוש פתיונות ג'ל, אותם יש לפזר במקומות אסטרטגיים, הרחק מידם של ילדים. הנמלים לוקחות את כדורי הפיתיון הקטנים אל הקן וכך מרעילות את כל המושבה.
 6. שטפו את הרצפה במים עם חומץ להרחקת נמלים.

 

הדברת נמלים בגינה בחיפה – איך עושים את זה?

בנוסף על שיטות ההרחקה הטבעיות או האורגניות, קיימות שיטות מקצועיות להדברת נמלים בגינה בחיפה, ביניהן:

 1. חומרי הדברה מיושמים בריסוס, אותם ניתן לרכוש במשתלות, או טמבוריות. חשוב לבדוק שחומרים אלה מיועדים לגינה פרטית ולא לחקלאות ולפעול על פי הנחיות היצרן ועל פי כללי הזהירות הנחוצים למניעת הרעלה.
 2. הדברה אלקטרונית – מכשיר אלקטרוני שולח אותות המשבשים את יכולת הניווט של הנמלים. שיטה זו נחשבת פחות יעילה משיטות אחרות.
 3. ג'ל פתיונות לנמלים – אלה כדורים קטנים של ג'ל רעיל לנמלים, אותם אפשר לפזר ברחבי הגינה, במקומות אסטרטגיים, רצוי הרחק ממגע ידם של ילדים. הנמלים אוספות את הכדורים מתוך מחשבה שזה מזון ולוקחות אותם אל הקן. שם הכדורים משמשים מזון לכל יושבי הקן – כולל המלכה, כך שכל אוכלוסיית הקן צפויה למות תוך כמה ימים.
 4. הדברה כימית – החומרים המותרים לשימוש בישראל הם חומרים כימיים יעילים לטווח קצר יחסית, מפני שחומרי חזקים יותר הוכחו רעילים ומסוכנים ולכן נאסר השימוש בהם. יחד עם זאת, עדיין מדובר על חומרים רעילים ולכן יש להזמין מדביר מוסמך ומורשה, שיאתר את הקן וידביר את הנמלים באופן יעיל ובטוח.

 

איתור קן נמלים בחיפה ע"י מדביר מקצועי

איתור קן הנמלים הוא שלב חיוני בהדברה יעילה כי שם חיה המלכה ושם נולדות נמלים חדשות, שימשיכו להגיע אליכם הביתה – אם לא תדאגו להדברה של הקן עצמו.

לכן יש לפעול באופן מקצועי ולאתר את הקן – המקור ממנו מגיעות כל הנמלים.

לאחר איתור הקן, יש למצוא את הדרכים היעילות להכניס לתוכו חומרי הדברה, כי לעיתים פתח הקן ממוקם במקום בלתי נגיש.

לבסוף, יש לבחור את החומרים המתאימים להדברת הקן בהתאם למיקום שלו, סוג הנמלה והרגישויות השונות של בני הבית.

חומר ההדברה מוזרק בדרך כלל לתוך הקן על ידי המדביר – פעולה המצריכה מקצועיות וידע.

 

הדברת נמלים ביתית בחיפה – שיטות טבעיות

אם אתם רוצים לנסות שיטות טבעיות להרחקה והדברה של נמלים, תוכלו לנסות מגוון דרכים שאינן כוללות שימוש ברעלים:

 1. השתמשו במיץ טבעי של לימון או גרידת קליפת לימון – פזרו את המיץ ואת הגרידה על פתחי הבית במקום חומר הדברה כימי.
 2. שתלו בגינה עשבי תבלין ריחניים, מרחיקי חרקים כמו רוזמרין, לוונדר, מרווה ועלי דפנה. אפשר להניח עלים של העשבים האלה גם בתוך ארונות המטבח כד להרחיק משם את הנמלים.
 3. פזרו אבקת קינמון על אדן החלון, פחי הבית, פתח הקן וכל פתח אחר שממנו הנמלים נכנסות בדרך כלל.

 

הדברת נמלים בחיפה – לסיכום

נמלים יכולות לפלוש לבית ולגינה בחיפה ובכל מקום אחר בארץ, לפגוע בצמחים, להרוס שקיות שלמות של מזון יבש ולטייל על השולחן ועל השיש במטבח. כדי שזה לא יקרה תוכלו לנקוט במספר לא מבוטל של פעולות טבעיות  וכימיות, בכוחות עצמכם או בעזרת מדביר מוסמך ומורשה.