הדברת עכברים במרכז

✔️ הדברת עכברים במרכז

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בכל סוגי ההדברות

✔️ זמינות מעכשיו לעכשיו

✔️ מדביר מוסמך בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום ההדברות

✔️ אפשרות להדברה ולכידה

לשירותי הדברת עכברים במרכז חייגו:

077-804-2206 📞

הדברת עכברים במרכז היא שירות חיוני עבור כל מי שרוצה שהבית, או העסק שלו יהיה נקי ובטוח. עכברים נושאים על גופם מזהמים ומחוללי מחלות, נכנסים למאגרי המזון של הבית, מכרסמים את קופסאות המזון ומזהמים את תכולתן, מותירים אחריהם גללים מפוזרים במקומות המסתור ואף בארונות המטבח.

הם עלולים גם לנשוך, או אפילו לפזר פרעושים הנטפלים אליהם באורח קבע. משום כך, אם אתם סובלים מפלישה של עכברים בבית, או בעסק ואפילו אם אתם חוששים שפלישה כזאת עלולה להגיע בקרוב – התקשרו אלינו בהקדם והזמינו הדברת עכברים במרכז שתפתור לכם את הבעיה ולמנוע את ההישנות שלה בעתיד.

 

שימוש במלכודות עכברים במרכז

הנחת מלכודות נגד מכרסמים היא פעולה יעילה, שיש לה יתרונות רבים על פני שימוש ברעל:

 • מלכודות מאפשרות לכידה של העכברים בעודם בחיים ושחרור שלהם בסביבה בטוחה. כך ניתן לסייע גם לאנשים הנמנעים מפגיעה בבעלי חיים להרחיק עכברים מהבית בלי לפגוע בהם.
 • שימוש ברעל גורם לעכברים לחוש ברע. לכן הם הולכים לחפש מקום מסתור, שם הם מוצאים את מותם. מקומות אלה בלתי אפשריים לאיתור ולכן הפגר נותר שם ומתחיל להירקב. הריח הנורא מסב עוגמת נפש רבה לבני הבית ואף מושך מזיקים נוספים.
 • הרעלה של עכברים אינה מומלצת גם בגלל שהיא מהווה סיכון משמעותי לבני הבית, במיוחד לילדים קטנים וחיות מחמד, שאינם מבינים כי מדובר בחומר מסוכן.
 • לבסוף, הרעלה של עכברים מביאה למצב שבו פגרים מורעלים מפוזרים במקומות שונים ואז חיות בר שניזונות מפגרים עלולות לאכול אותם ולסבול מהרעלה קשה בעצמן.

 

מלכודות מאפשרות לכידה בטוחה לאם, לחיות מחמד, חיות הבר והסביבה, באופן יעיל ומקצועי.

 

סוגים שונים של מלכודות לצורך הדברת עכברים במרכז

קיימים מספר סוגים נפוצים של מלכודות ללכידת עכברים במרכז:

 

הדברת עכברים במרכז בעזרת מלכודת דבק

יעילה במידה חלקית, נחשבת אכזרית מאוד, בשל העובדה כי רגלי העכבר נדבקות למלכודת, כאשר הוא מנסה להגיע אל פיסת מזון ואז הוא עלול לכרסם לעצמו את הרגליים כדי להשתחרר מן הדבק ולברוח.

 

הדברת עכברים במרכז בעזרת מלכודת קפיץ

נחשבת אכזרית במיוחד בשל האופן בו היא גורמת למותם של העכברים ולכן השימוש בה פוחת עם השנים.

 

הדברת עכברים במרכז בעזרת מלכודת כלוב

מלכודת בצורת כלוב קטן עם פתחי אוורור, אליה מכניסים חתיכה קטנה של מזון. כאשר העכבר נכנס כדי לאכול, הוא מפעיל מנגנון הסוגר את דלת הכלוב וכך הוא נלכד בפנים ללא פגע.

 

האם כל אחד יכול להניח מלכודת עכברים במרכז?

ניתן לרכוש מלכודות שונות ללכידת עכברים לשימוש עצמי במגוון חנויות, אבל חשוב להבין כי לכידה מוצלחת של עכברים אינה תלויה רק בהנחה של המלכודת , כי אם בהנחה נכונה של המלכודת.

לצורך כך יש להפעיל שיקול דעת במספר נושאים:

 • זיהוי נכון של סוג המכרסם, כי מלכודת מתאימה לעכבר לא מתאימה בהכרח לחולדה
 • היקף הנגיעות – כמות גדולה של מכרסמים במקום אחד דורשת התייחסות שונה מאשר מספר קטן של מכרסמים
 • איתור מקומות המסתור והקינון של המכרסמים
 • איתור מסלולי הגישה של העכברים אל המזון
 • איתור נקודות הכניסה של העכברים לתוך הבית
 • הצבה של מלכודות בנקודות אסטרטגיות בהתאם לנתונים הנ"ל
 • בחירת פיתיון אטרקטיבי
 • הצבת מלכודות באופן שלא יסכן ילדים וחיות מחמד

 

מכשירים אולטראסונים להרחקת עכברים במרכז

מכשירים אלה פועלים באמצעות גלי קול להרחקת מכרסמים בכלל ועכברים בפרט במרכז. יחד עם זאת, יעילותם מוטלת בספק והם נחשבים יקרים מאוד. שנית, עם הזמן, העכברים מבינים את הרעיון ומתחילים להתעלם מהמכשיר, למרות הצלילים הצורמים שהוא משמיע לאוזניהם בלבד.

 

רעל להדברת עכברים במרכז

פיזור רעלים מסוכנים בישראל יכול להתבצע רק על ידי מדביר בעל היתר מיוחד של המשרד להגנת הסביבה.

חומרים אלה להדברת עכברים במרכז נחשבים מסוכנים ונחלקים למספר קטגוריות:

 • רעלים מוצקים בצורות שונות
 • נוזלים רעילים
 • אבקות רעל

 

הרעל המצוי בחומרים אלה פועל באופן מושהה לאחר כמה ימים. זה מותיר מספיק זמן לעכבר ללכת לחפש מקום מסתור ולהיעלם, כשהוא מותיר אחריו ריחות רעים ומזיקים שונים שמגיעים לחפש את הפגר. בנוסף, חומרים אלה, אם מונחים באופן מרושל בסביבת בני אדם, עלולים להיות מסוכנים ביותר ולגרום הרעלה לכל מי שבא איתם במגע. משום כך, יש להקפיד באופן חמור ביותר על העסקת מדביר מקצועי, מורשה ומיומן בלבד.

 

מה דרוש לצורך קבלת רישיון הדברת עכברים במרכז?

לוכד, או מדביר מורשה של עכברים וחולדות צריך להיות בעל מספר נתונים חשובים, המסייעים לו לבצע את עבודתו כראוי:

 • ידע מקיף על כל סוגי המכרסמים
 • הכרת דרכי הגישה של מכרסמים לתוך סביבת המחיה של בני אדם
 • הכרת המסלולים של המכרסמים מפתח הכניסה למקורות המזון
 • ידע בניטור מזיקים
 • יכולת הגעה מהירה למקום ההדברה

 

טורפים טבעיים של עכברים במרכז

ברחבי ישראל וגם במרכז, קיימים טורפים טבעיים של עכברים, המשמשים אמצעי הדברה ביולוגי, טבעי ויעיל במיוחד. חשוב לציין כי רבים מביניהם נחשבים בעלי חיים מוגנים בדיוק בגלל שהם מסייעים בצמצום אוכלוסיית המכרסמים המזיקים בארץ.

אפילו חתולים נחשבים בעלי חיים מוגנים בישראל, בין היתר בגלל היכולת שלכם להרתיע ולהרחיק מכרסמים כמו גם מזיקים אחרים מסביבת הבית. לכן, אם אתם מגלים בסביבת הבית בעל חיים שהוא טורף טבעי של עכברים, כמו עוף דורס, נמייה ואפילו נחש זעמן (בתנאי שאתם יודעים כיצד לזהות אותו בוודאות, אחרת יש לפנות ללוכד נחשים), מומלץ להניח לבעל החיים לעשות את עבודתו ולא להרחיק אותו מסביבת הבית.

 

לסיכום

הדברת עכברים במרכז צריכה להתבצע ביעילות ומקצועיות על ידי מדביר מורשה מסיבות שונות. חשוב לזהות בוודאות שמדובר על עכברים ולא על סוג אחר של מזיקים, לבחור את חומר ההדברה הטוב והמתאים ביותר לסביבה בה מתבצעת ההדברה וכן לבצע הכנות מתאימות, כדי להבטיח שכל בני הבית מוגנים מפני סכנת הרעלה וכי פעולת ההדברה תתבצע ביעילות מרבית.