הדברת פרעושים בגבעת אבני

מחפשים הדברת פרעושים בגבעת אבני? באתר שלנו תמצאו את המדבירים המומלצים והמקצועיים ביותר, משלבים אמינות וניסיון, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו מדביר עכשיו:

✔️ הדברת פרעושים בגבעת אבני

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בכל סוגי ההדברות

✔️ הדברת כל סוגי המזיקים

✔️ מדביר מוסמך בעל רישיון

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום הדברת פרעושים בגבעת אבני

✔️ הדברה ירוקה ולא מזיקה לסביבה

 

פרעושים הם חרקים, בעלי גלגול מלא, שמתקיימים ממציצת דם על גבי בעלי חיים. הם פעילים בעיקר בחודשי הקיץ, בשעות היום בגבעת אבני, גופם קטן וצר, בגוון שחור – עד אדום – אם הם מוצצים דם. הקורבנות העיקריים שלהם הם חיות מחמד ובני אדם ולכן קיימת הסתברות גבוהה שכבר פגשתם, או תפגשו אותם בקרוב.

אם אתם סובלים ממכת פרעושים בבית, או בחצר, בסביבת חיות המחמד שלכם, או ממש על גופם של בני הבית בגבעת אבני, התקשרו בהקדם להזמנה של הדברה פרעושים מקצועית בגבעת אבני ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

מהם פרעושים בגבעת אבני?

פרעושים הם חרקים בעלי גלגול מלא. פירוש הדבר הוא כי פרעושים מתחילים את חייהם כביצים, מן הביצים בוקעים זחלים קטנים שהופכים לגלמים לאחר זמן מה ומן הגולם בוקר פרעוש בוגר, מציק ועוקץ. לאחר שהוא הופך לבוגר, הפרעוש יכול לחיות בין שבועיים לשלושה שבועות, כאשר הוא מתרבה כל הזמן.

נקבת הפרעוש יכול להטיל מאות ביצים במהלך חייה הקצרים, אך בניגוד ליתושים – שם רק הנקבה עוקצת, אצל הפרעושים גם הזכרים יכולים לעקוץ. מאפיין נוסף של הפרעושים הוא יכולת הקפיצה שלהם לגובה, מה שעזר להפוך אותם לפני כמה מאות שנים לכוכבים של מופעי קרקס ביזאריים, בהם אנשים באו לצפות בפרעושים קופצים לגובה עצום -ליתר דיוק, פי 200 מהגובה שלהם עצמם.

 

פרעושים, או פשפשים? זאת השאלה

נהוג לבלב בין שני השמות הללו המתארים מזיקים שונים לחלוטין. למעשה, פשפשים הם בכלל פשפשי מיטה, עוקצים רק בשעות הלילה, כאשר הם מסתתרים בין קפלי המזרון וממתינים שתרדמו כדי לעקוץ אתכם בנחת ואילו פרעושים חיים בעיקר על גופם של בעלי חיים, אך יכולים להימצא גם באדמה ולעקוץ את העוברים והשבים.

בנוסף, פשפשי מיטה הם זעירים הרבה יותר מאפשר פרעושים ולכן כמעט בלתי נראים לעין בלתי מזוינת בעוד פרעושים, כאמור, הם מספיק גדולים כדי לקיים מופע להטוטים. גם אופן התנועה של שני המזיקים השונים הללו הוא שונה במהותו כי הפרעושים קופצים לגבהים ומרחקים ניכרים ואילו פשפש המיטה יכול לנוע במהירות, אך אינו קופץ.

מדביר פרעושים

למה חשוב לבצע הדברה מקצועית של פרעושים בגבעת אבני?

ראשית כל, עקיצת פרעושים יכולה להיות מציקה ולעורר חוסר נוחות ניכר. שנית, כאשר פרעושים רבים נמצאים על גופו של בעל חיים ללא טיפול הדברה, הוא עלול לסבול לבסוף מאנמיה, בגלל מציצת הדם הבלתי פוסקת. שלישית, פרעושים מעבירים טפיל קשה ונפוץ אצל כלבים בעיקר, בשם תולעת הסרט.

התפתחות בלתי מבוקרת של הטפיל יכולה לגרום סבל רב לבעל החיים ולבסוף אף למוות. רביעית, פרעושים מעבירים מחלות זיהומיות מסוכנות, שיכולות לפגוע גם בבני אדם, כאשר הם מוצצים דם של בעלי חיים נגועים ומשם עוברים לבעלי חיים, או בני אדם כשהם נושאים עימם את המחלה ומעבירים אותה לפונדקאי חדש.

 

מתי כדאי לבצע הדברת פרעושים בגבעת אבני?

לעיתים מצב הפרעושים בבית סובל מהזנחה כה חמורה עד כי כמות הפרעושים בבית גדולה מאוד. ניתן להבחין במצב כזה בקלות רבה, מכיוון שפרעושים כה רבים במקום אחד מנהלים תחרות קשה על מקורות מזון ולכן קופצים מייד על כל מי שנכנס הביתה.

המצב עשוי להיות מורכב יותר אם יש לכם כמות קטנה של פרעושים בבית, כי אז קצת יותר קשה לזהות את הבעיה, אבל אם תבצעו טאטוא יסודי של הבית, בייחוד באזור הנגוע בפרעושים, תוכלו לראות המון נקודות קטנות שחורות שהן הביצים, או הצואה של הפרעושים.

לעיקרו של עניין, פרעושים מתחילים להתרבות ולהופיע בעיקר בעונות החמות. לכן, אם אתם גרים בבית קרקע עם חצר, או שיש לכם חיות מחמד ואתם כבר מכירים את הנטייה של הפרעושים להגיע דווקא אליכם, רצוי לבצע הדברה מונעת נגד פרעושים עם האביב, כדי שהפרעושים כלל לא יגיעו אליכם הפעם.

 

כיצד לטפל בחיות מחמד בגבעת אבני נגד פרעושים?

עוד לפני ההדברה לבית חשוב לצייד את חיות המחמד שלכם בקולר מיוחד נגד פרעושים ולטפל בהם לפני שהפרעושים מגיעים בעזרת אמפולה מיוחדת שאפשר לקנות אצל הווטרינר, או בחנות למוצרי חיות מחמד. כך הפרעושים יתרחקו מחיות המחמד שלכם ומכם לחודשים ארוכים.

בנוסף, יש לטפל במקומות המרבץ של בעלי החיים, כי שם חיים פרעושים וכן ביצי פרעושים, במיוחד כאשר הם מתרבים ללא שליטה, אך גם במצבים קלים יותר, יש להניח כי יימצאו פרעושים וביצי פרעושים גם במקום המרבץ. לכן יש לרסס היטב את מקום המרבץ באמצעות חומר נגד פרעושים ולאחר מכן לבצע שאיבה יסודית באמצעות שואב אבק עוצמתי.

 

הדברה עצמית של פרעושים בגבעת אבני

אם יש לכם זמן פנוי ואתם רוצים לחסוך בעלויות הדברת מזיקים, תוכלו לבצע כמה פעולות אינטנסיביות, שיעזרו לכם להיפטר מפרעושים בבית בגבעת אבני:

  • כבסו את כל הבגדים המלוכלכים ומשומשים בבית בטמפרטורה הגבוהה ביותר במכונת הכביסה
  • כבסו את כל המצעים בהרתחה
  • בצעו שאיבה יסודית של כל הספות, המזרונים, השטיחים וכן הלאה, רוקנו בזהירות את השקית של השואב, או את הפילטר לתוך שקית ניילון, סגרו אותה היטב והשליכו לפח מחוץ לבית.
  • שטפו היטב את הרצפה בעזרת דלי מים עם אקונומיקה.

הדברת פרעושים

כיצד מבצעים הדברה מקצועית של פרעושים בגבעת אבני?

בדומה להדברת טרמיטים ריסוס על ידי מדביר מקצועי נגד פרעושים בגבעת אבני מתחיל אמנם גם הוא בניקוי יסודי של הבית, אך בניגוד לשרשרת הפעולות שתצטרכו לעשות אם תדבירו באופן עצמאי, מדביר צריך לרסס את כל שטח הרצפה ואת שטח החצר בנוסף, כך שהפרעושים לא יוכלו להתרבות ולהסתתר באדמה מסביב לשטח הבית.

בנוסף, מדביר מקצועי מכיר את נקודות המסתור האהובות על פרעושים ויודע היכן למצוא את הריכוזים הגבוהים שלהם, כך שאתם מקבלים פעולת הדברה אפקטיבית ומהירה – בתנאי שפניתם למדביר מוסמך ומורשה.

 

הדברת פרעושים בגבעת אבני – לסיכום

גם אם יש לכם פרעושים בבית, או בחצר, אין סיבה לבהלה. הטיפול בבעיה עשוי להיות מורכב ולכלול פעולות רבות, אך בסופו של דבר הוא יעיל ומרחיק את הפרעושים מהבית וסביבתו לזמן רב. רק חשוב לזכור שלא כדאי להזניח את הבעיה, אלא לטפל בה במהירות בעזרת מדביר פרעושים מקצועי בגבעת אבני.

שאלות ותשובות

מדביר פרעושים יודע איפה המזיקים מסתתרים ומהן דרכי הגישה שלהן הביתה. ריסוס והדברה של מדביר פרעושים בגבעת אבני מחזיק לאורך זמן ומומלץ מאוד.
כדאי מאוד לצייד את חיית המחמד עם קולר נגד פרעושים (תוכלו למצוא אצל וטרינר או חנויות בעלי חיים מתאימות). בנוסף, מומלץ לבצע הדברה מקצועית של מקומות הרביצה של בעלי החיים, שכן מקומות אלה יכולים לאסוף אליהם פרעושים, ביצים ומזיקים נוספים.
מה היה לנו עד עכשיו?