הדברת פשפש המיטה במייסר

הדברת פשפש המיטה במייסר היא לא משהו שכדאי לחכות איתו. פשפש המיטה הוא החרק שאתם לא רוצים להכיר. הוא עוקץ, טורדני, מציק וקשה מאוד להיפטר ממנו. אם אתם חושבים שפשפש המיטה פלש אליכם הביתה, יש מה לעשות! מוזמנים להתקשר גם לייעוץ.

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

פשפש המיטה הוא אחד המזיקים הקשים ביותר לטיפול מבין כל המזיקים שאפשר למצוא בתוך הבית והוא נפוץ במיוחד דווקא באכסניות, בתי מלון, פנימיות ועוד. הם מתרבים במהירות, מקימים אזורי דגירה בתוך המיטות שלכם וממתינים בסבלנות לבוא הלילה – אז יוכלו לעקוץ אתכם ללא הפרעה. סובלים מפלישה של פשפש המיטה? התקשרו אלינו בהקדם וקבלו מענה מהיר ומקצועי של הדברת פשפש המיטה במייסר.

כל השאלות הקשות על פשפש המיטה במייסר

אם נתקלתם כבר בעבר בפשפש המיטה, אתם ודאי יודעים שזהו חרק מציק במיוחד, עוקץ, משאיר סימנים כואבים ומגרדים, אבל כמעט בלתי נראה ובלתי ניתן להדברה. אז איך בכל זאת מדבירים את פשפש המיטה במייסר? מאין הוא מגיע? איך תזהו אם יש לכם פשפשי מיטה בבית, או במקום העבודה במייסר? ואיך אפשר להיפטר ממנו – עם או בלי הדברה?

לא נעים להכיר את פשפש המיטה במייסר

קצת מידע מעניין על פשפש המיטה במייסר והדברתו:

איך הוא נראה?פשפש המיטה הוא חרק קטנטן, כמעט בלתי נראה, בצבע חום עד אדום-שחור (לאחר מציצת דם צבעו מתכהה).
תזונה ופעילותפשפש המיטה ניזון מדם של בני אדם, פעיל בלילה בלבד, אז כולם ישנים, כך אפשר לעקוץ ללא הפרעה. פשפש המיטה קטן מאוד ולכן קשה מאוד לאתר את מקור העקיצות.
איפה הם נמצאים?הפשפשים גם מסתתרים כל היום בין קפלי המזרון וחיבורים בשלד המיטה, שקעי חשמל, קפלי בגדים, שטיחים, ספות, ארונות ועוד.
יכולות ההישרדותבנוסף לכל הקשיים, הגרועה מכל היא יכולת ההישרדות המדהימה של החרק הקטן – הוא יכול לשרוד במייסר עד שנה שלמה ללא מזון, מה שאומר שהוא יכול להחליט להסתתר עד שתפוג השפעת חומרי ההדברה ולחזור בשעת כושר.
רבייההנקבה מטילה כ-300 ביצים במהלך חייה, עליהן רוב חומרי ההדברה אינם משפיעים. משמעות הדבר היא כי הביצים יכולות לבקוע לאחר ביצוע הדברה ולהתחיל מעגל חיים חדש של אוכלוסיית פשפשי מיטה טרייה ומלאת אנרגיות.
נחמה קטנהבכל הנוגע לפשפש המיטה – הוא אינו מעביר מחלות ולכן לפחות אינו מהווה סכנה עבור בני הבית. ניתן להזמין שירות של הדברת פשפש המיטה במייסר מאיתנו בכל יום ובכל שעה.

איך פשפש המיטה יכול להיכנס אליכם הביתה?

פשפש המיטה נוהג להתרבות במקומות מוזנחים ומלוכלכים במייסר, כך שאם החלטתם ללון באכסניה ישנה ומוזנחת, או בשטח ואפילו במלון יוקרה, אם צוות המלון אינו מודע למפגע ולכן לא טיפל בו, ייתכן מאוד שתביאו אתכם הביתה את פשפש המיטה בתיקים, על הבגדים, ובמקומות נוספים. ברגע שגיליתם את פשפש המיטה אצלכם בבית, אל תהססו והתקשרו לקבל הדברת פשפש המיטה במייסר.

גם אם החלטתם לקנות מזרון משומש, שמיכות חורף, להביא הביתה שטיח ישן, או אפילו עם הכביסה של הבן מהצבא, אתם עלולים לקבל נוסעים סמויים שיכנסו אליכם הביתה ומיד יתחילו לחפש מזון. אם אתם גרים בבניין משותף במייסר, מספיק שאחד השכנים סובל מהתפשטות של פשפש המיטה, כדי שהמזיק הקטן יגיע גם לתשתית החשמל של הבניין ועד אליכם הביתה.

כך תזהו פלישה של פשפש המיטה במייסר

הדרך הוודאית ביותר לזהות התפשטות של פשפש המיטה במייסר היא זיהוי עקיצות הפשפש שמופיעות על הגוף. סימן ראשון הוא כי העקיצות מופיעות רק בלילה כשאתם ישנים, כי פשפש המיטה אינו פעיל בשום שעה ובשום מקום אחר – חוץ מהמיטה שלכם בשעות הלילה. שנית, שימו לב לפיזור העקיצות על פני הגוף – פשפש המיטה, בניגוד לחרקים אחרים, עוקץ בעיקר בבטן ובגב, בצורה מרוכזת, כך שתראו מקבץ של עקיצות קטנות במקום אחד.

פשפש המיטה במייסר, גם משאיר אחריו סימני דם אדומים וגם כתמי צואה קטנים בצבע חום, או שחור על הסדין שלכם. כדי לוודא שזהו אכן מקור הבעיה, תוכלו להרים את המזרון ולחפש תחתיו את היצורים הזעירים, או להזמין מדביר פשפש המיטה במייסר שיאתר את מקור הבעיה ויטפל בה.

האם אפשר להדביר את פשפש המיטה בכוחות עצמכם?

אפשר בהחלט לנסות להיפטר בכוחות עצמכם מפשפש המיטה במייסר, אם אתם רוצים לחסוך בעלויות ההדברה ויש לכם את האנרגיות הנדרשות לצורך הטיפול. אם החלטתם לקחת על עצמכם את הטיפול בבעיה, תוכלו להתנחם בכך שטיפול מהיר ללא דיחוי יקל על ההדברה, כי סביר להניח שהפשפשים נמצאים רק בחדר אחד בבית.

 • הכניסו את כל המצעים והבגדים שלכם לכביסה בטמפרטורה גבוהה, או למייבש בטמפרטורה של 70 מעלות לפחות.
 • נקו כל פינה בבית, שפשפש המיטה עשוי להתמקם בה, ביסודיות בעזרת אקונומיקה. אלה יכולים להיות שקעי חשמל עם סימנים חשודים המעידים על הימצאות פשפשים, גופי המיטות, רצפה ועוד.
 • אם המצב חמור מאוד, תצטרכו להחליף את המיטה.
 • הפעילו שואב אבק ושאבו היטב כל פינה בבית. את הלכלוך שאספתם יש לזרוק לתוך שקית, עם מעט חומר הדברה, או אקונומיקה, לסגור היטב ולזרוק מחוץ לבית.

שיטות מקצועיות להדברת פשפש המיטה במייסר

מדביר מקצועי שתזמינו לחיסול הבעיה במייסר, יוכל להשתמש בכמה שיטות שונות. לרוב רצוי לשלב בין כמה שיטות ולחזור על הטיפול לאחר כשבועיים.

 1. איתור ריכוזים של פשפש המיטה ברחבי הבית.
 2. חימום החדרים הנגועים לטמפרטורה של 70 מעלות ומעלה.
 3. שימוש בקיטור בטמפרטורות גבוהות מאוד, להשמדת כל שלבי ההתפתחות של פשפש המיטה.
 4. שימוש בשואב אבק לניקוי החדרים הנגועים.
 5. הגנה עם המזרונים מפני פלישה חוזרת של פשפש המיטה על ידי שימוש בעטיפה מיוחדת למזרן, המבטיחה 100 אחוז הגנה מפני המזיקים.
 6. ריסוס – ריסוס בחומר הדברה מיוחד של כל הקירות והמרצפות בחדר הנגוע.
 7. הצבת מלכודות ניטור – לאחר שנעשו כל פעולות ההדברה, נהוג להציב מתחת למיטות בחדר מלכודות דבק שתפקידן ללכוד פשפשי מיטה. כך המדביר יכול לשוב לאחר פרק זמן קבוע מראש ולבדוק אם יש עדיין פשפשים פעילים בבית.
 8. טיפול חוזר – בהתאם לצורך.

מי הם המזיקים הנפוצים בישראל?

תיקנים

התיקן הנפוץ והמוכר בישראל, חי בעיקר במערכות ביוב, אך גם במקומות אפלים ולחים אחרים, כמו ארונות, מרצפים, מזווים וכן הלאה. התיקן האמריקאי אינו מסוכן, אך נושא על גופו מחלות ובעיקר מהווה מטרד וגורם לתחושת גועל. הוא עשוי להיכנס לבית דרך פתחי הביוב, סדקים ופתחים בקירות ומתחת לדלתות ואף לעוף פנימה דרך החלונות. השירות שלנו של הדברת מזיקים במייסר כמובן כולל את התיקן האמריקאי.

פחות נפוץ מהאמריקאי. קטן יותר ונוהג להתמקם במקומות חמימים כמו אחורי המקרר, התנור, מנועים של מזגנים, ארונות חמימים ועוד. שיטות להדברת תיקן גרמני במייסר כוללות ריסוס, אבקה, מלכודות וג'ל.

זבובים

זהו בעצם סוג של יתוש קטן ומוצץ דם, חי במקומות קרובים לטבע, נפוץ במיוחד במקומות שיש בהם מושבות של שפני סלע. מעביר טפילי לישמנייה הגורמים למחלת שושנת יריחו ולכן חשוב להדבירו בהקדם עם הדברת מזיקים מתאימה במייסר. הצאצאים מתפתחים בתוך החול ולכם דרכי הטיפול במפגע כוללות ריסוס, טיפול בבעלי החיים בסביבת הבית, התקנת רשתות ועוד.

זהו הזבוב הנפוץ ביותר בעולם, המתפתח במצבורי צואה, אשפה ופגרי חיות. מינים מסוימים של הזבוב עלולים גם לעקוץ, אך הם בעיקר מהווים מטרד בגלל שהם נושאים על גופם מחלות ומזהמים מסוכנים, נוטים להתיישב על מזון חשוף, להטיל עליו ביצים או צואה ולהעביר מחלות קשות מאוד לאדם. הדברת זבובים כוללת טיפול במקומות הדגירה, ריסוסים ואף שימוש במלכודות שונות.

צבעו ירוק מטאלי ואי אפשר לפספס את הזמזום – חזק וטורדני שלו כשהוא נכנס אליכם הביתה. ממעט להיכנס לתוך הבתים מפני שהוא מעדיף פגרים לצורך מזון ורבייה. ריבוי זבובים אלה בסביבת הבית מהווה מטרד, אך הם גם מעבירים מחלות מעיים ויש לטפל במפגע באמצעות ריסוסים, סניטציה וטיפול במקומות הדגירה.

יתושים

זהו יתוש שהגיע לישראל בשנים האחרונות. צבעו שחור עם פסים לבנים והוא מתרבה בעיקר במקורות מים עומדים קטנים כמו תחתיות עציצים. בארצות התפוצה של היתוש, ידוע כי הוא מעביר מחלות מסוכנות שונות ומסוכנות, אך בישראל טרם דווח על מקרה הדבקה. הדברת יתוש הטיגריס האסייתי במייסר נעשית באמצעות טיפול במקומות הדגירה וריסוס.

ידוע לשמצה בשל היותו מעביר מחלת המלריה. זקוק למקורות מים עומדים גדולים לשם רבייה ולכן שיטת ההדברה האפקטיבית ביותר היא ייבוש מקומות הרבייה שלו לצד ריסוסים.

פשפשים ופרעושים

חרק קטן ועוקצני, המתמקם בין קפלי המיטה ועוקץ אנשים בעיקר בשנתם. אינו מעביר מחלות אך מהווה מטרד של ממש, מתרבה במהירות וקשה להדבירו. הדברת פשפש המיטה במייסר כוללת שימוש בקיטור, ריסוס, שואב אבק, מלכודות וריסוסים.

חרקים קטנים מוצצי דם המגיעים בדרך כלל מבעלי חיים. הפרעושים עלולים להעביר מחלות קשות וחשוב להיפטר מהם במהירות. הדברת פרעושים במייסר נעשית באמצעות ריסוס מרבצי חיות הבית, שאיבת אבק וריסוס הבית.

נמלים

קיימים בישראל מינים רבים ושונים של נמלים, ביניהן מורית נאה, מורית הבתים, בנאית ישראלית, נמלת הקציר השחורה, מורית פרעה ואפילו נמלת האש המפורסמת. רובן אינן נושאות מחלות ואינן עוקצות, אך מהוות מטרד כאשר הן נכנסות לתוך הבית, מטפסות על קירות ורהיטים, מגיעות למאגרי המזון, פוגעות בצמחי הגינה ועוד. בכולן אפשר לטל באמצעים דומים: ריסוס הקינים ואזורים שונים בבית, שימוש בג'ל רעיל ואבקת הדברה. נמלת האש דורשת טיפול מעט שונה.

מזיקים שונים

חרקים בלתי מזיקים לאדם, הפוגעים במבני עץ, עצים חיים ורהיטי עץ. ניתן להדבירם באמצעות ג'ל, ריסוס, אבקה ועוד.

נמצאות על גופם של בעלי חיים, אך מטילות אלפי ביצים, אותן יש להדביר בדרך כלל בחצר לפי מין הקרציה. מעבירות מחלות מסוכנות ולכן יש לטפל ללא דיחוי.

יצור בגודל מיקרוסקופי, הגורם לאלרגיה קשה, שיעול ואף גירוי בעור. טיפול בקרדית האבק כולל ניקוי יסודי של הבית, חשיפה לשמש, כביסה בהרתחה של מצעי המיטה ואטימת מוצרי בד בשקיות ניילון.

נכנסות לבתים כדי לחפש אחר מזון, מחסה ומקום מתאים לרבייה, מביאות איתן מחלות, יכולות לנשוך ולפגוע בילדים וברכוש, מגיעות למאגרי מזון ומזהמות אותן. ניתן להדביר את כל סוגי היונקים הללו באמצעות מלכודות, פיזור רעלים ועוד.

מתי ובאילו מקומות נזדקק לשירותיו של מדביר במייסר?

הצורך בשירותיו של מדביר במייסר, כמו הצורך בשירותיו של כל מדביר אחר, נובע כמובן בראש ובראשונה, מהצורך לסלק מזיקים כאלו ואחרים משטח מחייה מסוים שלנו, בני האדם. עם זאת, נשאלת שאלה עמוקה יותר, והיא באילו מקרים ומקומות נזדקק לשירותי הדברה אלו. ובכן, התשובה לפניכם.

כמו כן, ברור מאליו שאלו הם אינם המקרים והמקומות היחידים בהם נזדקק לשירותיו של מדביר במייסר, ואלו המוצגים לעיל מהווים רק את העיקריים שבין כולם.

1

שלב ראשון

כאשר ישנה התעוררות גדולה של מזיקים במקומות שונים בבית – במטבח, בסלון, בחדרי שינה וכו'.
2

שלב שני

כאשר ישנה התעוררות של מזיקים במשרד, לרוב חולדות ועכברים.
3

שלב שלישי

כאשר ישנה התעוררות של מזיקים בחצרות ובגנים. במקרים אלו המזיקים העיקריים יהיו נמלים, מקקים וכדומה.

אילו סוגי הדברות קיימים?

לאחר שהבנו כנגד אילו מזיקים מסייעות הדברות, וכן מתי בכלל נזדקק לשירותיו של מדביר במייסר, נוכל לעסוק בשאלה הבאה – אילו סוגי הדברות יש. כפי שנאמר קודם לכן, ישנן מספר דרכים לבצע הדברות כאשר שתיים מכלל הדרכים הן העיקריות ביותר. כל דרך יעילה ברמה אחרת, עבור קבוצות שונות של מזיקים.

הדברה כימית

אחת ההדברות הנפוצות ביותר אשר מספק מדביר במייסר היא ההדברה הכימית. הדברה זו למעשה בא לידי ביטוי, לרוב על ידי ריסוס, בעזרת חומרים כימיים אשר הורגים את המזיקים בדרך כזו או אחרת, ובכך משיגה את מטרתה – להרחיק את המזיקים מאזור מסוים. אם כן, על אף שהדברה זו יעילה מאוד, היא מזיקה לסביבה ואף לקרקע בה היא מתבצעת בשל החומרים הרעילים.

הדברה ירוקה

סוג הדברה נוסף שמספק מדביר במייסר, וכן תופס תאוצה רבים בשנים האחרונות בשל התפתחותו, הוא ההדברה הירוקה. למעשה, הדברה זו פועלת על עקרונות ידידותיים לסביבה, בניגוד להדברה כימית, ומרחיקה את המזיקים מהסביבה מבלי לגרום להם נזק משמעותי. להדברה זו מספר דרכי שימוש ביניהם ריסוס חומרים אורגניים, שימוש בעקרונות ביולוגיים ועוד.

נגן וידאו

איזה סוג הדברה הוא הטוב ביותר?

אם כן, לאחר שהבנו מהן הדרכים העיקריות הקיימות לביצוע הדברה על ידי מדביר במייסר, נשאלת השאלה באיזה דרך הדברה הכי מומלץ לעשות שימוש. ובכן, התשובה לכך אמנם אינה חד משמעית, אך ניתן לומר כי ככל שעובר הזמן, ההדברה הירוקה עולה על ההדברה הכימית מסיבה פשוטה ומובנת.

סיבה זו היא כמובן רמת הידידותיות לסביבה. מאחר שהדברה כימית אינה פוגעת אנושות רק במזיקים אלא גם בקרקע, התפתחותה של ההדברה הירוקה, ומכאן גם שמה, מהווה פתח לדרך איכותית הרבה יותר לביצוע ההדברות.

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

כיצד מדביר במייסר מבצע את ההדברה הנדרשת?

לאחר שהבנו כנגד אילו מזיקים מסייעות הדברות, וכן מתי בכלל נזדקק לשירותיו של מדביר במייסר, נוכל לעסוק בשאלה הבאה – אילו סוגי הדברות יש. כפי שנאמר קודם לכן, ישנן מספר דרכים לבצע הדברות כאשר שתיים מכלל הדרכים הן העיקריות ביותר. כל דרך יעילה ברמה אחרת, עבור קבוצות שונות של מזיקים.

שלב ראשון – היכרות והכנה

השלב הראשון בתהליך ההדברה, הוא שלב ההכנה. שלב זה מבוסס על הצורך של הלקוח בהדברה, על אופיו של המקום הנגוע במזיקים וכמובן – על סוג המזיקים. אם כן, שלב זה נועד למעשה על מנת שהמדביר יוכל להתכונן עבור ההדברה, וכן לבחור את שיטת ההדברה הטובה ביותר עבור הבעיה הנתונה.

שלב שני – הדברה

סוג הדברה נוסף שמספק מדביר במייסר, וכן תופס תאוצה רבים בשנים האחרונות בשל התפתחותו, הוא ההדברה הירוקה. למעשה, הדברה זו פועלת על עקרונות ידידותיים לסביבה, בניגוד להדברה כימית, ומרחיקה את המזיקים מהסביבה מבלי לגרום להם נזק משמעותי. להדברה זו מספר דרכי שימוש ביניהם ריסוס חומרים אורגניים, שימוש בעקרונות ביולוגיים ועוד.

הדברת מזקים - למה צריך את זה בכלל?

ומה באשר לאלו אשר אינם "חוששים, או נרתעים ממזיקים? ובכן גם עבור אנשים אלו, ביצוע הדברות על ידי מדביר במייסר הוא שירות נחוץ, זאת משתי סיבות עיקריות:

1. סיבה בריאותית – מזיקים רבים סוחבים עמם מחלות עקב מחייתם במקומות מזוהמים כגון ביובים, תעלות ניקוז וכדומה. אם כן, בכדי למנוע התפשטות מחלות בקרב בני האדם, מומלץ לבצע הדברה בכל מצב.

2. סיבה אסתטית – סיבה נוספת לבצע הדברה גם אם אין כל חשש מפני המזיקים, הוא סיבה אסתטית. המזיקים אינם מהווים מראה יפה, ועל כן הדברתם תורמת לאווירה נעימה ואסתטית יותר.

איך למצוא ולבחור מדביר במייסר?

מציאת מדביר במייסר מתבצעת בצורה הטובה ביותר באינטרנט בעזרת חיפוש צמד המילים המדובר. עם זאת, מאחר שעולים מדבירים רבים, מומלץ לסנן אותם על ידי חוות דעת חיוביות, התרשמות אישית מעבודות קודמות ובדיקת תעודות הסמכה של המדבירים השונים. כך, תוכלו לברור ולהגיע למדביר הטוב ביותר עבורכם ועבור הצורך שלכם.

כמה עולה מדביר במייסר?

מחיר השירות של מדביר במייסר משתנה מצורך אחד למשנהו בהתאם לגורמים רבים כגון סוג הצורך, קרי סוג המזיקים הבעייתיים, מאפייניו של מקום ההדברה כגון שעות הדברה אפשריות, רמת מורכבות הדברה ועוד. כמו כן, לכל מדביר במייסר מחיר השירות שונה, בהתאם לשיקוליו המקצועיים האישיים, והמחירון שהוא מספק.

מדביר מקצועי במייסר

הדברה מקצועית, או יותר נכון – מדביר מקצועי במייסר הוא בעל מקצוע חיוני.

 

החיים לצד מזיקים מכל הסוגים מוכרים לכולנו, אבל כולנו גם יודעים שיש גבול לכל תעלול וכאשר המזיקים חורגים מגבול הטעם הטוב, נכנסים לארונות המטבח, משאירים אחריהם נזקים שונים בבית, ברחוב, בשדות ובמטעים, זה הסימן לכך שצריך לערב מדביר מקצועי, או לגייס את שירותיו של מדביר במייסר כדי למנוע את המתקפה הבאה.

אם אתם זקוקים למדביר במייסר, נשמח לעמוד לשירותכם. כל מה שצריך לעשות זה להתקשר ואנחנו כבר נדאג להגיע אליכם במהירות האפשרית. אבל איך בוחרים מדביר טוב במייסר? ממה צריך להיזהר ולמה זה כל כך חשוב?

מדביר במייסר – מתי צריך להזמין אותו?

עכברים וחולדות, ג'וקים ונמלים, יתושים וזבובים, פשפשים ופרעושים – הם רק חלק ממינים רבים ומגוונים של מזיקים שונים. אלה יכולים להיכנס לבית ולהפוך את החיים מאוד לא נעימים, להרוס, ללכלך, לזהם ולהעביר מחלות.

הם יכולים לפגוע בצמחי הגינה ולהמית אפילו עצים בני עשרות שנים. הם יכולים להיכנס לשדות, מטעים וכרמים, להשמיד יבולים שלמים ולגרום נזקים כבדים.

משום כך, הזמנה תקופתית של מדביר מקצועי במייסר היא חיונית, אבל אי אפשר להזמין כל אחד… חשוב להזמין בעל מקצוע מוסמך ומורשה.

למה מדביר במייסר חייב להיות מקצועי ומורשה?

למרבה הצער, אסונות הדברה אינם זרים לרוב תושבי ישראל. כמעט כל אדם שחי כאן מספיק זמן יודע כי מדביר שאינו מקצועי יכול לגרום להרעלה חמורה ואף למוות, כפי שקרה לפני מספר שנים במייסר, כאשר שתי ילדות רכות בשנים מתו כתוצאה מהרעלה לאחר עבודה לא מקצועית של מדביר בלתי מורשה.

אין ספק כי המקרה הנורא הביא לשינויים בתחום – התקנים הוחמרו ובעלי המקצוע עושים כמיטב יכולתם לפעול בדרך הישר, אבל האחריות לאתר מדביר אמין ומקצועי במייסר, עדיין מוטלת עליכם – הלקוחות.

מדביר מקצועי ומורשה לא רק יגן עליכם ועל בני משפחותיכם מפני הרעלה חלילה, אלא גם ידע אילו חומרי הדברה מתאימים בדיוק לסוג המזיקים שממנו אתם סובלים, לסביבת המגורים שלכם, למזג האוויר ואפילו לשלבי ההתפתחות של המזיק שהשתלט לכם על החיים.

הדברה מקצועית במייסר לפי החוק

לפי החוק בישראל, מדביר במייסר, כמו בכל חלקי הארץ, חייב לבצע ניטור (פעולות שונות לאיתור סוגי המזיקים והבנת הכמויות שלהם באזור) לפני הכל. לאחר הניטור, המדביר חייב למסור את ממצאי הניטור ואת שמות חומרי ההדברה המומלצים בעיניו – ללקוח, כמו גם הוראות בטיחות, הוראות לניקיון הבית לאחר הדברה, הנחיות הכנה להדברה, אוורור ראוי לפני כניסת בני אדם לחלל המודבר, בהתאם להוראות היצרן של חומרי ההדברה.

מה עושים במקרה של הרעלה בעקבות הדברה במייסר?

אם מסיבה כלשהי אתם חושדים כי התרחשה הרעלה בעקבות הדברה יש לפנות בדחיפות לטיול רפואי. מומלץ לשוחח טלפונית, או להגיע פיזית אם אפשר למייסר להרעלות בבי"ח רמב"ם בחיפה, לצד צילום ברור של תווית היצרן של חומרי ההדברה וכן גיליון הבטיחות.

כיצד יודעים אם התרחשה הרעלה בעקבות הדברה במייסר?

במקרה של הרעלה בעקבות הדברה חלילה, עשויים להופיע תסמינים אופייניים:

 • צריבה בעיניים
 • בחילות
 • סחרחורת
 • הקאות
 • שלשולים
חומרי הדברה המותירים ריח חזק ומסריח, עשויים להיות סימן לכך שהמדביר השתמש בחומר אסור ולכן כדאי לגלות ערנות לתסמינים אלה.

איתור מדביר מקצועי ואמין במייסר

עוד בשלב החיפושים, לפני שאתם מזמינים את המדביר להגיע אליכם הביתה, גם אם קיבלתם עליו המלצות, חשוב לתשאל אותו:

 • אילו חומרי הדברה אתה רוצה ליישם אצלנו?
 • מהם כללי הזהירות המומלצים לפני ההדברה ואחריה?
 • מתי אפשר לחזור הביתה לאחר ההדברה?
 • כיצד יש להיערך לקראת ההדברה? ועוד.

מדביר מומלץ במייסר

המלצות הן תמיד דרך מומלצת לחיו שאחר בעל מקצוע איכותי. אין כמו ניסיון של מישהו אחר, כדי לגלות אם המדביר שלכם אמין, מקצועי ויעיל. לכן כדאי לבדוק עם מכרים, חברים ומשפחה, כמו גם המלצות ברשתות חברתיות ובגוגל.

מדביר במייסר לפי סוג ההדברה

אחד הכללים החשובים בחיפוש אחר מדביר במייסר נוגע לסוג ההדברה. לפי חוק, מדבירים שונים מוסמכים ומורשים לבצע רק סוגים מסוימים של הדברות. יש מדבירים שההתמחות שלהם היא הדברה של ג'וקים ונמלים בדירות ובתי מגורים. יש מדבירים שמומחים להדברה של מכרסמים בעיקר, או בלבד.

מדבירים אחרים מוסמכים לטיפול במזיקים בחקלאות ופועלים תחת פיקוח של משרד החקלאות, נוסף על פיקוח של המשרד להגנת הסביבה, האחראי על כל המדבירים בישראל. מדבירים בגינות פרטיות צריכים להיות בעלי ידע רחב בגינון וכמובן רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה.

לוכדי נחשים וזוחלים צריכים לעבור הסמכה יסודית של רשות הטבע והגנים ואף להחזיק רישיון רלוונטי בתוקף. וכך הלאה. לכל אחד מסוג ההדברה אתם צריכים לבדוק אם המדביר שלכם מוסמך ומורשה לבצע ואף להשתמש בחומרי ההדברה שאותם הוא מעוניין להכניס אליכם הביתה.

בחירה של מדביר במייסר לפי סוג ההדברה

אמנם הבטיחות קודמת לכל, אבל אתם יכולים לבחור מדביר במייסר גם לפי סוג ההדברה שהוא מבצע. אפשר להזמין בימינו סוגים רבים של הדברות:

 • ביולוגי
 • כימי
 • אורגנית
 • ירוקה
 • ועוד

לכל אחת מהשיטות יש יתרונות וחסרונות משלה ולכן חשוב ללמוד אודות כל אחת מהשיטות ולבחור את השיטה המתאימה ביותר לתפיסת העולם שלכם, לתנאי המקום בו מתקיימת ההדברה – בגן ילדים למשל, לא מומלץ להשתמש בחומרי הדברה רעילים ולכן תיתכן העדפה של חומרי הדברה ירוקים, כדי למנוע הרעלה של ילדים.

כך גם בסביבת עצי פרי למשל, חיות בר נדירות ועוד.

מחירון שירותי מדביר במייסר

סוג ההדברה
מחיר
לכידת חולדות במייסר
החל מ - ₪ 250
לכידת עכברים במייסר
החל מ - ₪ 250
הדברת דירת קרקע במייסר
החל מ - ₪ 350
הדברת פרעושים במייסר
החל מ - ₪ 350
הדברת פשפש המיטה במייסר
החל מ - ₪ 600
הדברת תיקן גרמני במייסר
החל מ - ₪ 250
הדברת מכרסמים במייסר
החל מ - ₪ 350
הדברת נמלת האש במייסר
החל מ - ₪ 350

לסיכום

בחירת מדביר מוסמך ומורשה עשויה להיות קריטית ולהשפיע ישירות על בריאותכם ובריאותם של היקרים לכם, לכן אל תתפשרו – בחרו רק מדביר במייסר עם המלצות טובות, ממקור אמין, בדקו תעודות ורישיונות ואל תתביישו לערוך בדיקה גם אודות חומרי ההדברה שהוא משתמש בהם.

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

שאלות נפוצות

כדי להתמודד עם פשפש המיטה במייסר כדי לדעת איך הוא נראה, מהן שעות הפעילות שלו, איפה הם נמצאים, על הרבייה שלהם ועוד.

פשפש המיטה מתרבה לרוב במקומות מלוכלכים. אם טיילתם בכל מיני מקומות ואכסניות, סיכוי טוב שהבאתם איתכם את הפשפשים בתיקים ובבגדים. זיהיתם פשפשים בבית? חייגו עכשיו למדביר פשפש המיטה במייסר!

קודם כל תזהו שיש פשפשים בבית לפי העקיצות שמופיעות על גופכם. העקיצות יופיעו בדרך כלל בלילה – אלה שעות הפעילות של הפשפשים. בנוסף, העקיצות יופיעו במרוכז בגב או בבטן, בניגוד לחרקים אחרים שעוקצים בכל הגוף.

השיטות הנפוצות ביותר: חימום החדרים, שימוש בקיטור, שואב אבק, ריסוס, מלכודות מיוחדות ועוד. תוכלו למצוא פירוט על כל השיטות להדברת פשפש המיטה באתר.

שירותים נוספים במייסר