הרחקת יונים בשמשית

מחפשים הרחקת יונים בשמשית? באתר שלנו תמצאו את המדבירים המומלצים והמקצועיים ביותר, משלבים אמינות וניסיון, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו מדביר עכשיו:

✔️ הרחקת יונים בשמשית

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בהרחקת יונים

✔️ שירותים בכל הארץ

✔️ מדביר מוסמך בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום ההדברות

✔️ טכניקות הדברה חדישות ומתקדמות

 

בין יונים לאנשים קיימת, כך נראה, איבה היסטורית עמוקה. היונים משתדלות בדרך כלל להתרחק מבני האדם, מחשש לפגיעה, אבל כשהן מגיעות לפרקן וצריכות מקום להקים בו קן – כל האמצעים כשרים וכל מקום אפשרי הוא לגיטימי עבורן.

אז מה יכול לעשות אדם, שקם בוקר אחד ומגלה מעל חבלי הכביסה במרפסת השירות התמקם לו זוג יונים? התשובה המשמחת היא שיש הרבה מה לעשות. רוצים לדעת מה אפשר לעשות? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור להרחיק את היונים.

 

למה חשוב לבצע הרחקת יונים בשמשית?

יונים שמחליטות לעבור לגור בשכונה, או ליתר דיוק בתוך בניין המגורים שלכם, יכולות להיות מטרד של ממש. הן מקננות ליד חלון חדר השינה ומרעישות, הגעתן מלווה תמיד בלכלוך רב, שמקורו בלשלשת, או בנוצות, או בפיסות זרדים שנשרו מהקן, אבל זה לא הכל.

 

הרחקת יונים בשמשית – פעולה אפקטיבית למניעת מחלות

הסיבה העיקרית שאנשים רבים מזמינים הרחקת יונים בשמשית, היא המחלות שהיונים נושאות על גופן ומביאות איתן לכל מקום. בניגוד למקרים רבים, בהם אמונות תפלות עומדות מאחורי החשש מפני מחלות, במקרה של היונים, למרבה הצער, החשש מוצדק.

יונים נחשבות לסכנה בריאותית חמורה, מפני שהן נושאות על גופן מעל 60 סוגי מחלות מידבקות לבני אדם, ביניהן טפילי עור שונים, אלרגיות, מחלות במערכת הנשימה ואפילו סלמונלה ודלקת מוח נגיפית. לכן רוב האוכלוסייה מעדיפה להקדים תרופה למכה ולהזמין הרחקת יונים בשמשית – לפני שהיונים יגיעו.

הרחקת יונים

כל הדרכים להרחקת יונים בשמשית

הרחקת יונים מתבצעת באמצעים פשוטים יחסית, אך אינה פשוטה כלל ועיקר, מפני שיונים מוצאות פעמים רבות פינות נסתרות שקשה להגיע אליהן ומקננות שם. בנוסף, הן נקשרות למקום הקן שלהן ואחרי שהחלו להקים אותו – קשה מאוד להרחיק אותן מהמיקום שבחרו. יחד עם זאת, שימוש מקצועי ומושכל בשיטות השונות להרחקת יונים, מביא לתוצאות הרצויות במהירות ויעילות.

 

דוקרנים להרחקת יונים

שימוש בדוקרנים הוא השיטה הנפוצה ביותר להרחקת יונים, זאת מפני שהיא נחשבת גם ליעילה ביותר. ניתן להשתמש בסוגים שונים של דוקרנים, אך לכולם מטרה זהה – למנוע מהיונים לעמוד בנוחות על משטחים בבניין וכך לגרום להן לעזוב ולחפש מקום אחר לקנן.

יחד עם זאת, יעילות השימוש בדוקרנים, היא חלקית, מפני שהיונים נקשרות למקום הקינון שבחרו ולעיתים נשארות למרות חוסר הנוחות. לכן לעיתים יש צורך להשתמש גם ברשתות, אם היונים לא עוזבות, למרות הדוקרנים.

סוגי דוקרנים להרחקת יונים בשמשית

דוקרני פלסטיק – מדובר באביזרים פשוטים וזולים, אותם ניתן להציב על המשטח ולקוות שהיונים יתרחקו. דוקרני פלסטיק נחשבים פחות יעילים למטרת הרחקת יונים בשמשית, כי הם עדינים יחסית ולעיתים הם לא מספיק מפריעים ליונים.

דוקרני נירוסטה – זהו הסוג האפקטיבי והעמיד ביותר של דוקרנים להרחקת יונים. הוא נחשב יקר יותר, אך בצדק. מבנה הדוקרנים אינו מאפשר ליונים לנחות, או לעמוד על משטח, כך שלא נשארת להן ברירה והן חייבות לעזוב.

 

הרחקת יונים בשמשית באמצעות רשתות

רשתות להרחקת יונים משמשות ליצירת מחיצה, שלא תאפשר ליונים להיכנס לחללים כמו מרפסת שירות, בה נהוג לתלות כביסה. הסיבות לשימוש ברשתות הן מגוונות:

בחלק מהמקרים הדוקרנים לא מספיקים ויש צורך באמצעי הרחקה נוסף. בבנייני מגורים למשל, שבהם השכנים מתחילים לבצע הרחקת יונים באופן נקודתי, היונים פשוט עוברות "לגור" אצל שכן אחר ופוגעות גם שם באיכות החיים.

לכן שימוש ברשתות מתאים יותר משימוש בדוקרנים בחלק מהמקרים. בנוסף, אם מדובר בבניין משותף, רצוי ליידע את השכנים ברגע שהתגלו יונים באחת מהדירות וליזום הרחקת יונים לבניין כולו. כך, התשלום מתחלק בין כל הדיירים והמחיר יהיה נוח יותר.

סוגים שונים של רשתות להרחקת יונים בשמשית

רשת פוליאתילן – היא מעידה וחזקה מאוד ולכן גם מומלצת. חסרונה הוא במראה שלה – היא מעט בולטת לעין ולכן נחשבת פחות יפה.

רשת שקופה – רשת זו מחזיקה ביתרון של נראות טובה יותר, מני שכמעט לא רואים אותה. מנגד, היא הרבה פחות עמידה ולכן גם פחות יעילה.

 

רעיון מקורי לטובת הרחקת יונים בשמשית – שימוש בדחלילים

אולי לא בדיוק דחלילים, אלא אביזרים בסגנון בובות בדמות עורבים, או ינשופים – מהם היונים פוחדות. הצבת בובת כזאת באזור הקינון של היונה תגרום לה לחשוש מפני העופות התוקפניים הללו וסביר להניח שהיא תמשיך לחפש אתר קינון אחר. החיסרון העיקר הוא שלאחר זמן מה, היונים מבינות שמדובר בחפץ חסר חיים, שאינו מהווה סכנה וחוזרת לאתר הקינון המקורי.

 

הרחקת יונים בשמשית באמצעות רעשים אולטראסוניים

שיטה זו מוכרת גם בשם – הרחקת יונים אלקטרונית. השיטה מבוססת על השמעת רעשים, שאינם נשמעים באוזן אנושית, אך היונים שומעות אותן. הצליל אינו נעים ליונים וגורם להן להתרחק מהאזור. אשר למצוא מכשירים להשמעת צלילים אולטראסוניים בעוצמות שונות ותדרים שונים, אך רמת היעילות שלהם נחשבת נמוכה יחסית.

 

הרחקת יונים בשמשית בבית פרטי

אם אתם גרים בבית פרטי בשמשית והיונים מקננות לכם על המעקה, או על הגג, כדאי לשקול שימוש בקפיץ מקפיץ. זהו סליל נירוסטה אותו פורסים לאורך המשטח, שאינו מאפשר ליונה להתמקם בנוחות. הקיץ מתחיל לנוע מתחת לרגלי היונה ברגע שהיא מנסה לנחות עליו, גורם לה לחוסר נוחות ולבסוף – לעזיבת המקום. קפיץ מקפיץ משמש בעיקר כאשר הנחת דוקרנים אינה מתאפשרת ומחירו נמוך יחסית.

מרחיק יונים

לסיכום

קיים מספר גדול של שיטות יעילות עבור הרחקת יונים בשמשית. לכולם יש מכנה משותף משמעותי אחד – כדי להבטיח יעילות ואחריות על הרחקת היונים, יש לקרוא לבעלי מקצוע. בעלי מקצוע בתחום הרחקת יונים בשמשית מכירים את נקודות התורפה של בניינים ואת ההתנהגות האופיינית לבעלי החיים נושאי המחלות הללו ולכן יכולים לבצע הרחקה שלהם ביעילות מירבית.

כמו כן, בעלי מקצוע מחזיקים גם בכל הכלים והאביזרים הדרושים לביצוע עבודה מקצועית ואפקטיבית, שתשרת אתכם נאמנה לטווח ארוך וגם תספק לכם תעודת אחריות. אם גם אתם מבינים כמה הרחקת יונים בשמשית היא פעולה חיונית, התקשרו אלינו ונשמח להגיע ולעזור גם לכם.

 

מחירון הרחקת יונים בשמשית

הרחקת יונים בשמשית החל מ-₪250
הדברת נמלים בשמשית החל מ-₪200
הדברת טרמיטים בשמשית החל מ-₪200

 

שאלות ותשובות

ישנן מספר שיטות ביניהן דוקרנים, רשתות ודחלילים. לשיטות אלה יש מספר סוגים בתוכן כמו דוקרני פלסטיק ונירוסטה וסוגי רשתות שונים.
יונים יכולות להוות מטרד בכמה פרמטרים – קינון מרעיש מחוץ לחדר השינה, לכלוך, לשלשת, נוצות ועוד. מוזמנים להתקשר למדבירים שלנו עכשיו ולקבל שירות יוצא מן הכלל >>>
מה היה לנו עד עכשיו?