פינוי פגרים בבני ראם

✔️ פינוי פגרים בבני ראם

✔️ התחייבות להצלחה מלאה בפינוי כל סוגי הפגרים בבני ראם

✔️ טכניקות הדברה חדישות ומתקדמות

✔️ מדביר מומלץ בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום פינוי הפגרים בבני ראם

✔️ אחריות בכתב על העבודה

לשירותי פינוי פגרים בבני ראם חייגו:

077-804-2206 📞

 

יש לכם ריח של נבלה בסביבת הבית ואתם לא יודעים מהיכן הוא מגיע? מצאתם פגר של חולדה, ציפור, או לטאה ליד הבית? הזמנתם הדברת מכרסמים ועכשיו צריך לפנות את הפגרים? התקשרו בהקדם לקבלת שירות מהיר ומקצועי של פינוי פגרים על ידי מדביר מוסמך.

 

מהיכן מגיע הצורך בפינוי פגרים בבני ראם?

בעלי חיים רבים נמצאים בסביבת המחיה האנושית באופן קבוע. כמובן שיש חיות מחמד, אך למעשה יש אלפי בעלי חיים הנמצאים בקרבתכם באופן קבוע ואינם מורגשים – מכרסמים, עופות, זוחלים, יונקים שונים, כמו קיפודים, עטלפים ועוד. חלק ממחזור החיים שלהם, כולל באופן טבעי מוות ואז יש לדאוג לפינוי שלהם באופן מוסדר, חוקי ובטיחותי.

 

למה חשוב לפנות פגרים בבני ראם בצורה מקצועית בלבד?

השלכה לא מוסדרת של פגרי בעלי חיים בבני ראם עלולה לגרום למפגעים סביבתיים חמורים, כמו ריחות עזים, משיכה של חרקים נושאי מחלות, המגיעים כדי לאכול את הפגר ולהתרבות על הרקמות המרקיבות, למשוך תנים, חיות בר מסוכנות ולגרום להפצת מחלות. תקנפגרים מושלכים במקום לא הולם מהווים מפגע נופי ואסתטי וכן מפגעי ריח קשים. פגרים נגועים במחלות עלולים להוביל להדבקה של חיות מחמד וחיות בר בבני ראם והסביבה, שיגיעו לרחרח ולאכול את הפגר ואף לזהם קרקעות ומקורות מים. אנשי מקצוע, שיש להם רישוי והסמכה לפינוי מקצועי של פגרים, מכירים את המקומות המתאימים והמותרים לפינוי הגר וכן מספקים שירות נוסף, של חיטוי והדברת השטח לאחר הפינוי לצורך הרחקת מזיקים וחיידקים.

 

מהם הפתרונות המותרים לפינוי פגרים בבני ראם?

ישנם מספר פתרונות מוסדרים ומותרים של פינוי פגרים בבני ראם:

  • משרפה מאושרת – פתרון זה מתאים בעיקר לפגרים של משקי חי, שם שורפים את הפגרים באופן מבוקר ובטיחותי.
  • הטמנה – קיימות בישראל מספר מטמנות מורשות ומפוקחות לפינוי פגרים, גם הן משרתות בעיקר את משקי החי השונים.
  • האכלת טורפים – כאשר מדובר על פגר שאינו נגוע במחלות, ניתן להשליך אותו בתחנות האכלה מוכרות לטורפים שונים. אלה נמצאות בפיקוח רשות הטבע והגנים.
  • פינוי פגרים על ידי בעלי מקצוע כולל הדברה וחיטוי של האזור לאחר פינוי פגר, מפני מחלות ומפני מזיקים שונים נמשכים אל פגרי חיות.

 

איתור פגרים בבני ראם

לעיתים קרובות בעלי חיים קטנים מוצאים את מותם בתוך הסביבה המיושבת, בקרבת הבית שלכם בבני ראם. קל לזהות שיש פגר בסביבה – בגלל הריח העז, אך לא תמיד אפשר לראות אותו, כי רוב בעלי החיים מחפשים מקום מסתור לקראת מותם, בגלל מצבם החלש והפגיע. לצד הקושי האיתור הפגר, שלעיתים מסתתר בתוך מחילות, קירות, פתחי ביוב ועוד, קיימת סכנה של ממש מפני חשיפה לגורמי זיהום ומחלות, מזיקים שונים ואף בעלי חיים גדולים, הנמשכים אל הריח.

לכן, אם בסביבת הבית שלכם בבני ראם קיים חשד להימצאות פגר, חשוב לקרוא לאנשי מקצוע מוסמכים ומורשים, שיש להם כלים מקצועיים לאיתור מקומו של הפגר, יכולים להגיע אליו גם אם הוא ממוקם באזור ללא גישה ולבסוף – יש להם את הידע והכלים הדרושים כדי לפנות את הפגר בצורה בטיחותית, תוך שמירה מפני הדבקה במחלות, או הפצתן וכן חיטוי והדברה של השטח מפני חיידקים וחרקים.

 

חולדות ועכברים בבני ראם

מכרסמים קטנים, בעיקר לאחר הדברה, מוצאים את מותם לעיתים קרובות בתוך קירות גבס, בעליות הגג, בתעלות חשמל, מתחת לדק, או לארונות המטבח,  ומקומות נוספים שהגישה אליהם כמעט בלתי אפשרית. הריח בלתי נסבל וכן המחשבה על המזהמים הנמצאים בהמוניהם על פגרי חיות.

 

פינוי פגר של חיית מחמד בבני ראם

פינוי של נבלת חתול, או כלב המחמד שלכם אינו עניין של מה בכך.

לרוב מעורבים בנושא רגשות כואבים, לצידם קיים הצורך לפינוי מיידי של הנבלה מסביבת הבית.

מאחר ופינוי פגר, אפילו של חיית המחמד האהובה שלכם, חייב להתבצע באופן מקצועי למקום מותר, חשוב להזמין מדביר מקצועי, שיטפל עבורכם בנושא ואף יחטא את מקום המרבץ.

 

פינוי פגרי עופות בבני ראם

יונים הן חלק מוכר ונפוץ מהנוף בכל חלקי הארץ וגם בבני ראם. כך גם מינים אחרים של בעלי כנף, הידועים במגוון החיידקים והטפילים שהם נושאים על גופם – בין הנוצות. כאשר הם מוצאים את מותם, זה יכול לקרות גם במקומות ללא גישה, כמו על גגות, או במצרות עצים ולכן הפינוי שלכם דורש התנהלות מקצועית וזהירה, ציוד מתאים וחומרי הדברה מתאימים, כדי למנוע התפשטות של מחלות וטפילים, היכולים לפגוע גם בבני אדם.

 

איך מטפלים בפגרים לאחר הדברת מכרסמים בבני ראם?

הדברת מכרסמים היא פעולה נפוצה וחיונית, הנעשית לעיתים באמצעות מלכודות, אך במקרים מסוימים אין ברירה אחרת ולכן עושים שימוש גם ברעלים. כתוצאה משימוש ברעלים, ניתן למצוא לאורך תקופה ניכרת לאחר ההדברה את פגרי המכרסמים ברחבי האזור בו התבצעה הדברה. לעיתים רחוקות ניתן למצוא פגרים אלה במקומות גלויים, כי רוב בעלי החיים מרגישים שמהו בגופן אינו תקין, הם חשים חולשה ולכן מסתתרים במקומות מסתור יצירתיים ומגוונים, כדי לא לחשוף את פגיעותם לטורפים ואויבים אחרים.

התוצאה היא פגר נרקב, מפיץ ריח ומחלות, מושך מזיקים שונים, אך אינו נראה לעין, מפני שמקום המסתור שלו אינו נגיש. לכן, אם אתם מזמינים הדברת מכרסמים בבני ראם, בדקו אם אמדביר שלכם לוקח אחריות גם על פינוי פגרים לאחר ההדברה. מדבירים הם אנשי מקצוע בעלי הסמכה, רישוי ופיקוח של המשרד להגנת הסביבה. יש להם את הידע, הציוד, החומרים והכלים הדרושים לביצוע עבודות מסוג זה ולכן יש להעדיף טיפול מקצועי בנושא.

 

פינוי פגרים בבני ראם – לסיכום

פינוי פגרים בבני ראם ובכלל – אינו עניין נעים, אך יתרה מכך, זהו עניין הדורש מקצועיות, כלים וידע מתאים. הזמינו מדביר מקצועי וקבלו שירות איכותי ומהיר של פינוי פגרים בבני ראם.