נעילת ילדים – איך תנעלו את ספריי נגד הג'וקים בבטחה

הביטחון האישי של ילדינו הוא הדבר החשוב ביותר.

הילדים הרכים אינם צפויים בהתנהגותם, ועלינו להגן עליהם ככל האפשר, אם זה בנעילת הבית כדי שלא יצאו לשוטט בחוץ ללא השגחה ואם זה בנעילת מוצרים וחפצים מסוכנים בארונות.

המאמר יציע דרכים כיצד להגן עליהם ולנעול בבטחה מוצרים כמו ספריי ג'וקים.

 

כיצד נגן על ילדינו?

ילדים עד גיל 6 ואפילו יותר אינם צפויים ואינם מודעים או מבינים את הסכנות השונות המסתתרות בתוך הבית ומחוצה לו. למשל, על פי החוק אסור לילד עד גיל 9 לחצות את הכביש לבדו. אין זה הגיוני גם שילד בן 3 יצא מהבית וישוטט ברחוב או שנותיר אותו בבית לבדו. לפיכך, יש להגן על הילדים ולהשאיר את דלת הבית נעולה כאשר אנו עוסקים בעיסוקינו השונים בתוך הבית. כמו כן, ישנם בבית לא מעט חומרים מסוכנים כמו חומרי ניקוי, תרסיס נד ג'וקים וחומרים רעילים אחרים. לא כדאי לתאר מה יקרה אם ילד צעיר יגיע אל החומרים ויכניס אותם לפה. לפיכך, אנו מרכזים הכל בתוך ארונות גבוה ומונעים את האסון הבא. אך האם זה מספיק?

 

מנעולים לארונות

ילדים צעירים ובמיוחד השובבים בהם עלולים למצוא דרכים לטיפוס ולהגיע לארונות בהם נמצא הציוד המסוכן כמו ספריי נגד ג'וקים, ולכן יש לנעול אותם. ניתן להתייעץ עם מנעולן מקצועי לגבי המנעולים המתאים ולהזמין אותו לצורך התקנתם. מנעולן תל אביב ואזורים נוספים יכול בהחלט לעזור בכל הקשור לנעילת החומרים המסוכנים. כיום ישנם מנעולים המתאימים לארונות עץ, מתכת או זכוכית שהעיצוב שלהם אסתטי. ישנם גם סגרים כמו סגר טפח שבאמצעותו ניתן לפתוח את הארון בלי ידית, אלא רק באמצעות לחיצה. הסגרים הם מגנטיים או מכניים חכמים וחלקם אף נסתרים ולכן אין צורך לעשות שימוש במפתחות. ניתן גם לרכוש מנעול פרסה כאשר יש 2 ידיות הסמוכות אחת לשנייה אך מנעולים מסוג זה אינם יפים וכדי לפתוח אותם צריך לעשות שימוש במפתחות. הרמה הגבוהה יותר בתחום המנעולים הם מנעולים בעלי קוד סודי או מנעולים בשלט רחוק.

 

מנעולים לדלתות חוץ

כדי למנוע פריצות לבית או יציאה של הילדים מהבית ללא השגחה, חייבים גם להתקין מנעולים בטיחותיים על הדלת החיצונית של הבית. ישנם סוגי מנעולים רבים ורצוי להתייעץ עם מנעולן על התקנת המנעול הטוב ביותר עבורכם. עם סוגי המנעולים נמנים מנעולים ביומטריים הנפתחים באמצעות תביעת אצבע וללא מפתח, מנעולים באמצעות כרטיס חכם שיותר קל לאבד, מנעולי צילינדר, מנעולים עליונים בנוסף למנעול הצילינדר, מנעולים עם שכפול חכם ומנעולים עם נעילה פנימית. החיסרון בנעילה פנימית הוא שהילדים עלולים לנעול את עצמם כשהם לבד בבית מבפנים או לצאת ממנו בקלות. לסיכום, התקינו מנעולים על דלתות עם חומרים מסוכנים ועל דלתות הבית כדי לשמור על הילדים שלכם.

 

דלת

מה היה לנו עד עכשיו?