האם תחת בטון מנוסר ניתן למצוא מזיקים

ככל שהאוכלוסייה גדלה והביקוש לבנייה גדל, עולה הצורך בטכניקות בנייה נקיות ובטיחותיות שעושות את העבודה על הצד הטוב ביותר.

כיום בבניית של כמעט כל מבנה נדרשת עבודה רבה עם בטון ולפיכך עלה הצורך לפתח טכנולוגיות שונות לעבודה עם בטון בכלל, וניסור בטון בפרט.

כאשר דנים בחלופות השונות לטכניקות העבודה עם בטון, חשוב מאוד לקחת בחשבון אלמנטים בטיחותיים הנגזרים משימוש בשיטה כזו או אחרת.

 

שבירת בטון – מהן החלופות הקיימות?

בעבודה עם בטון הכוללת הסרה של גופים מסוימים יש לרוב שתי חלופות מרכזיות:

  1. שבירה באמצעות פטישי אוויר וכלים נוספים באופן אגרסיבי ולאו דווקא מדויק. הכלים הנצרכים לכך הם כלים פחות מפותחים.
  2. ניסור בטון מדויק באמצעות מסור יהלום.

 

מזיקים שונים מתחת הריסות בטון

בחירה בחלופה הראשונה משמעה יצירתן של ערמות של הריסות בטון. מתחת להריסות אלה יכולים להסתתר מזיקים שונים שיפריעו בתהליך העבודה וכן עלולים ליצור נזק לבניין. בנוסף, תהליך של שבירת קירות אגרסיבית יוצרת ענני אבק ופסולת רבה, וכן שבירה לא מדויקת, ערעור וסדיקה של הקירות.

לעומת זאת, בחירה בחלופה השנייה מביאה לתוצאות מדויקות יותר מצד אחד, ומצד שני פסולת הבנייה הנוצרת לאחר ניסור בטון היא מסודרת הרבה יותר וקלה לשינוע ולפינוי ולכן הסיכון שיתפתחו תחתיה מזיקים נמוך הרבה יותר.

 

מה זה ניסור בטון באמצעות דיסק יהלום?

ניסור בטון היא עבודת חיתוך בטון באמצעות מסור יהלום המיועד באופן ספציפי לעבודה זו. באמצעות מסורי יהלום ניתן לנסר מגוון גופים העשויים מבטון: קירות טרומיים, עמודי בטון, צינורות בטון, דלתות בטון, תקרות בטון ועוד.

המסור באמצעותו מבוצעת עבודת ניסור בטון הוא מסור יהלום מיוחד, לו מאפיינים מסוימים המבדילים אותו ממסורים אחרים. מדובר במסור דיסק בעל להב משונן המסתובב במהירות רבה וחותך את הבטון באופן מדויק למשעי. להבו של המסור מצופה בשכבת יהלום המחזקת את המסור ומדייקת את חיתוכו. בנוסף, במסור יהלום לחיתוך בטון קיים מנגנון הזרמת מים על מנת למנוע חימום יתר וכדי לסייע בשליטה על האבק הנוצר מעבודה זו וכך לשמור על סביבת עבודה נקייה.

 

כמה עולה עבודות ניסור בטון?

על פי רוב, עבודות ניסור בטון מתומחרות לפי מטר בטון אותו יש לחתוך, כאשר ככל שאתם צריכים לנסר יותר בטון, המחיר שתשלמו פר מטר יהיה נמוך יותר. כדאי לדעת כי מחיר בסופו של דבר מעיד על איכות, ומומלץ שלא להתפשר על מחיר כי המשמעות של זה היא התפשרות על איכות העבודה.

 

היעזרו בחברה המתמחה לניסור בטון

אם אתם מחפשים מומחים לעבודות ניסור בטון, אנחנו ממליצים על חברת POWER ניסור בטון. חברת POWER שמה דגש על שימוש בציוד המקצועי ביותר שיתן את התוצאה המיטבית, וכמובן עובדים המומחים בתחום ברמה הגבוהה ביותר.

 

איש שרות

מה היה לנו עד עכשיו?