הדברה אפקטיבית לבית עם גינה

יש לכם בית עם חצר? אין כמו חצר נחמדה לשבת בה ולהירגע, לקרוא ספר ביום שמשי, לעשות ברביקיו בחצר וכמובן לעבוד קצת בגינה ולגדל צמחייה מפוארת.

 עם זאת, לפעמים ישנם דברים שקצת מחבלים בתוכניות שלנו להנות מהגינה כמו שצריך.

 אין כמעט אדם שגר בבית עם גינה שלא יצא לו להיתקל מדי פעם במזיקים מסוימים שיכולים להרוס את הצמחייה שלנו ובאופן כללי להקשות על החיים שלנו.

בדיוק למטרה זו מזמינים הדברה.

 

הדברה ביולוגית

אחד מסוגי ההדברות המרכזיים זה הדברה ביולוגית. מטרתה של הדברה ביולוגית היא מצד אחד להיפטר מהמזיקים בדרך אפקטיבית ויעילה ומצד שני לא לעשות שימוש בחומרים כימיים שעלולים לגרום נזק לקרקע ולפגוע בסביבה. הדברה ביולוגית יש להתאים לכל מקרה ומקרה על בסיס ידע שנצבר במשך שנים רבות והתערבות במערכת האקולוגית.

 

הדברה ירוקה

גם הדברה ירוקה זה סוג הדברה שנועד להיפטר מהמזיקים במהירות וביעילות תוך מינימום פגיעה בקרקע ובסביבה. הדברה ירוקה יש להתאים לסוג המזיקים מהם אנחנו סובלים, שכן הדברה ירוקה אינה פשוט הורגת את המזיקים אלא הופכת את השטח ללא אטרקטיבי עבור המזיקים, וכך למעשה הם עוזבים את השטח. כך למשל, ריחות מסוימים יכולים להבריח מזיקים ולאפשר לנו לגדל מה שנרצה ללא חשש.

 

הרחקת יונים

יונים יכולות לעורר לא מעט בעיות – הן יוצרות לא מעט רעש כאשר הן מחליטות לשבת על אדן החלון שלנו, הן משאירות לשלשת ובמקרים מסוימים הן אף עשויות להיות נשאיות של מחלות המסכנות אותנו. לכן אם אנחנו סובלים מבעיות יונים מוטב להיפטר מהן כמה שיותר מהר. למרבה המזל קיימים מגוון פתרונות להתמודדות עם בעיות יונים שמצד אחד גורמים להן למצוא מקום אחר להיות בו ומצד שני לא פוגעים בהן כלל. דוגמאות לפתרונות כאלו: הצבת רשת להרחקה יונים שחוסמת את כניסתן, דוקרנים שמונעים מהן לעמוד במיקומים מסוימים, אמצעי סינוור שמרחיקים אותן ועוד.

 

כיצד נבחר חברת הדברה?

אז אתם סובלים מבעיות מזיקים ומחפשים פתרון. לרוב ניכנס לגוגל ונחפש חברה מתאימה, אך יש כל כך הרבה אפשרויות שקשה לבחור.

באופן כללי יש לנו כמה המלצות לבחירה:

        בדקו מהם השירותים שחברת ההדברה מציעה. רצוי שהיא תציע את כל שירותי ההדברה וכך לא תצטרכו להסתובב בין חברות שונות, אלא פשוט חברה אחת תתן לכם את כל מה שאתם צריכים.

        אל תתפשרו על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, חומרים איכותיים ומתן אחריות במידה והבעיה לא נפתרה לחלוטין.

        חשוב לוודא כי המדביר שמגיע אליכם מחזיק רישיון הדברה בתוקף.

 

סופר הדברה – כל השירותים במקום אחד

אם אתם מחפשים חברת הדברה אמינה שמספקת שירות מעולה במחירים שווים לכל כיס אנחנו ממליצים בחום על סופר הדברה. לחברה ניסיון של מעל 20 שנה בהדברה, וזמינה תמיד לתת שירות בכל שעה ובכל מקום. החברה מספקת את כל

השירותים, כוללת הדברת ג'וקים, נמלים, טרמיטים, פשפשים, עכברים, הרחקת יונים ועוד.  

מדביר מקצועי

מה היה לנו עד עכשיו?