מזיקים בניאגרה – איך לטפל בכך בהקדם האפשרי

מזיקים עלולים לזהם מזון, להפיץ חיידקים הגורמים למחלות ואף לעורר התקפי אסתמה.

אם אתה רואה אפילו מזיק אחד בבית שלך, יתכן שקיימת נגיעה נרחבת.

היפטרות ממזיקים יכולה להיות מאתגרת מכיוון שרבים מהם הם יצורים קשוחים שיכולים לחיות בלי אוכל במשך חודש או יותר.

 

מדוע מגיעים מזיקים לניאגרה?

מזיקים חיים לעתים קרובות בניקוז של חדרי אמבטיה או במטבח, שם יש להם מקור טוב של מים ואוכל. אם אתה מוצא מזיק כלשהו בניקוז שלך, נקט בצעדים הבאים בכדי לעזור להשתלט על הנגיעה.

 

איך להפחית את מקורות המים ונקודות הכניסה האפשריות?

  1. אטום את צינורות הניקוז שלך. השתמש בפנס כדי לאתר סדקים או חורים בצינורות הניקוז. אם אתה מוצא סדקים או חורים, יש לאטום אותם בעזרת חומר איטום מתאים.
  2. תקן ברזים דולפים. מים עומדים מושכים מזיקים. אטום חריצים וחורים סביב צינורות הניקוז שלך בעזרת אבץ, טיח או מלט.
  3. אטום חריצים וחורים סביב צינורות הניקוז שלך. אתה יכול להשתמש בסרט דביק כתיקון מהיר לסדקים ונקיקים בקיר. לקבלת פיתרון לטווח ארוך יותר, השתמש בסיליקון, טיח או מלט.
  4. חפש חורים סביב הצינורות שמתחת לכיור שלך. מלא אותם בחומר איטום מסיליקון או קצף אוריטן. אתה יכול למלא חורים גדולים יותר בצמר פלדה או ברשת נחושת לפני שאתה אוטם אותם.
  5. שים לב לחורים בקירות שלך. השתמש בקצף בידוד מתרחב כדי לאטום את כל החללים סביב הצינורות בהם המזיקים מגיעים דרך הקירות.
  6. הפסק את העיבוי. השתמש בקצף בידוד וסרט דביק סביב כל הצינורות המייצרים עיבוי. כאשר תסיר את מקור המים שלהם, המזיקים ילכו לחפש מקור מים אחר.

 

איך למנוע את הגעת המזיקים לניאגרה שלך?

שמרו על לוח זמנים לניקיון

האסלה היא אחד המקומות הגרועים ביותר להשאיר מלוכלך. אם מדובר באסלה שנמצאת בשימוש לעיתים קרובות, נקה אותה פעמיים בשבוע. אם מדובר באסלה פחות משומשת, פעם בשבוע תספיק.

 

השתמש בחומרי ניקוי לחיטוי

חיטוי חומרי ניקוי חשוב ביותר לשימוש בשירותים מכיוון שהוא הורג חיידקים. ניתן להשתמש במכלים הנדבקים לאסלה ומחטאים אותה, או לחטא ידנית מדי שבוע באמצעות אקונומיקה.

 

השתמש באינסטלטור

תארו לעצמכם כמה זה יהיה מפחיד להשתמש בשירותים ולמצוא ג'וק שיוצא מתוך הניאגרה? לא רק שזו תהיה חוויה מחרידה, זה יהיה מביך במיוחד אם זה יקרה כאשר ישנם אורחים בבית! כאשר מזיקים יוצאים מהאסלה, זה לא תמיד סימן חמור להזנחה ביחס לניקיון. לפעמים מזיקים מוצאים את דרכם מצינורות חוץ המובילים היישר לאסלה. במקרים אלה, זה חכם להתקשר לאינסטלטור שמתמחה בתיקונים כמו תיקון ניאגרה סמויה, או ניאגרה רגילה, שידע לאטום בעצמו את החורים דרכם הגיעו המזיקים ויפתור עבורכם את בעיית ההיגיינה הלא נעימה.

 

בעל חיים

מה היה לנו עד עכשיו?