שיפוץ גינה עשה זאת בעצמך? טיפים מרכזיים

אין יותר כיף מאשר גינה משופצת ומעוצבת, אבל כמו שצריך באמת. בכדי לצלוח את התהליך הזה של שיפוץ ועיצוב גינות, אנחנו אישית ממליצים על ייעוץ מקדים עם חברת הקמת גינות מלאכותיות, אך אפשר גם בעזרת דרכים אחרות. בואו נדבר על זה.

עומדים לעצב את הגינה בקרוב? בעזרת מספר טיפים פשוטים, גם אתם תוכלו לעצב את הגינה במינימום עלויות ובמקסימום נראות אלגנטית. בואו לרגע נדבר על צמחייה חיה לעומת צמחייה מלאכותית. במה נבחר והיכן נמצאים רוב היתרונות הבולטים? אם אתם חושבים על צמחייה חיה, אנחנו כאן כדי להמליץ דווקא על צמחים מלאכותיים. אך לפני שנדבר על סוגי גינות מלאכותיות ומחיריהן, בואו נדבר על טיפים חשובים לא פחות.

 

הסתייעות באנשי המקצוע הנכונים לעיצוב גינות

בעוד שאנשים רבים מחליטים להסתייע בשירותיהם של אדריכלי נוף, מדבירים ומעצבי גינות, בהחלט תוכלו גם לעצב את הגינה בעצמכם. אתם יכולים לעצבה באמצעות אלמנטים שונים ורבים, כולל למשל אבנים מעוצבות, שניתן גם לצבוע אותן ולצייר עליהן. 

מעבר להשמת אבנים מעוצבות בגינה פרטית, תוכלו גם להתקין קיר צמחייה מטפסת (עשוי עץ). אם אתם חושבים שמדובר במחירים מאוד גבוהים, אנחנו כאן כדי להגיד לכם שהתמונה האמיתית היא לא ממש ככה. קודם כל, אתם יכולים לרכוש צמח מטפס קטן ולהשתמש בדשן איכותי. כעבור שנה, יהיה לכם צמח מטפס בעוצמה מלאה.

 

שנה זה המון זמן

אם אתם לא מעוניינים להמתין בערך שנה ועד שנה וחצי, אתם יכולים לרכוש קיר צמחייה מטפסת מלאכותית לביתכם ולגינה. בעוד שהקיר יהיה עשוי עץ, הצמחייה המטפסת כבר תהיה עשירה ומלאה החל מהיום הראשון. 

בהחלט כדאי לשקול זאת. מה עוד לגבי שיפוץ ועיצוב גינות? כדים מעוצבים, תאורה טובה ואם תרצו, אפילו בריכות קטנות עם דגים. אם אתם מחפשים אחר טיפים בסגנון עשה זאת בעצמך, הרי שתוכלו לבנות בריכה בחצר לגמרי בעצמכם.

 

עד כדי כך קל להקים בריכה מלאכותית בחצר?

כמובן שיהיה עליכם לקרוא מעט לפני הביצוע, כולל מדריכים באינטרנט, אבל בגדול, מדובר בחפירה של בור, הנחה של ריצוף והתקנה של מערכת סינון מים וסירקולציה. רוצים לעשות זאת בעצמכם? וודאו כמובן לפני כן, שאתם בקיאים בחומר הנלמד. 

אם גדול עליכם, חברת הקמת גינות יכולה לסייע לכם בנושא. אגב, גם סביב בריכות מומלץ למקם צמחייה מלאכותית, היות והיא לא מושכת יתושים ומזיקים. כידוע לכולנו, השילוב של מים עומדים בבריכה מלאכותית יחד עם צמחייה חיה, הוא מוקד לרביצת יתושים וקינון.

בכל מקרה בו אתם עומדים לשפץ את הגינה בעצמכם, תמיד יהיה כדאי בכל מקרה לקבל ייעוץ מקדים. זקוקים לייעוץ? מוזמנים להכיר את חברת דקוריישן אשר עוסקת בעיצוב גינות בעזרת צמחייה מלאכותית. בהצלחה!

לפרטים נוספים על צמחים מלאכותיים הכנסו לאתר דירה דיל:https://www.decoration2000.co.il.

עיצוב גינה

מה היה לנו עד עכשיו?